Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra varex

Yoktu abi.ses direk kabak gibi arkada bagajın altında biryerden geliyor.ayrıca dikkatini çekerim,sadece 120km hızdan sonraki hızlarda tam gaz yaptığımda oluyor.tam gaz değilken yarım gazdayken sıkıntı yok.sollama için tam gaz yaptığın anda başlıyor saç kurutmaya :)

Yoktu abi.ses direk kabak gibi arkada bagajın altında biryerden geliyor.ayrıca dikkatini çekerim,sadece 120km hızdan sonraki hızlarda tam gaz yaptığımda oluyor.tam gaz değilken yarım gazdayken sıkıntı yok.sollama için tam gaz yaptığın anda başlıyor saç kurutmaya :)

fön mainası bende de yüksek hızda giderken oluyor..ve aracın nersinden geldiği belli olmuyor..sanki bütün camlarım açıkmış gibi..hoş seninki benzinli benim ki dizel

yarım gazda araba basınc yemıyokı zaten egsozdan sacma sapan sesler cıkmaması cok normal,tam gazda full basınc yuruyo araba ve yapabılecegı en yuksek sesı yapıyor.ıslık sesını vananın yapısından dolayı da yapıyor olabılır.soyle dusun komple egsoz yaptırmıs olsan cok daha fazla ses olcaktı arabanda ve oyle ıslık sesı flan dıyamıcaktın tam gaz yaptıgında zaman ama sen orta susturucudan sonra koymussun varexi dogal olarak ses de acık olsa bıle vanası yıne de oyle fazla ses cıkmıcak ve daha ınce seslerı duyman olası.sureyya usta gıdıp de orjınalınden dar boru koycak b usta degıl zaten kı ordan olamaz o ses.dedıgım gıbı belkıde egsozun yapısı geregı gaz cıkarken vanasına flan surtunmesınden ses yapıyor olabılır

orta susturucuyu iptal etmedinmi ferhat ben o sekilde yaptım..
tek kazan varexin ki

evet ayrıca orta susturucunun hala durması gereksızlık varex gıbı b masrafa gırdıkten sonra

orta susturucu iptal edildi zaten.tam açıklayamadım galiba ama orta susturucu iptal aracın orjinal borusuyla geldi ordan varexi çekip kromla çıkışı verdi.bu daha net oldu galiba.çokta önemsemiyorum ama genede aklı takılıyor insanın.

orta susturucu iptal edildi zaten.tam açıklayamadım galiba ama orta susturucu iptal aracın orjinal borusuyla geldi ordan varexi çekip kromla çıkışı verdi.bu daha net oldu galiba.çokta önemsemiyorum ama genede aklı takılıyor insanın.

valla sen iraz kullan kurum baglasin o zaman belli eder kendini ses filan toklasiyor daha cok üflemede olmaz tahminimce
süreyya usta iyidir bi kaçak olacagini sanmam kaynaklarında

boruların çapı küçük se açıkken yapabilir bide şu var varex kapalı iken üfleme sesi yapması normal bastığında kaç mm varex aldın ara boruların kaçlık bence varex aldıysan komple dp dahil egzost sistemi ile güzel sonuç alırsın bu şekilde çok randıman vermez sadece ses aç kapa olur.....:eek:key: turbo araçlarda normal egzost sşistemi bile üfleme sesi yapar bazısında duyulur bazısında duyulmaz içeriden

Geri
Üst Alt