Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra spor yay yardım...

geçen bi arkadaşımın clio rc ine coilover getirdik..nasıl oldu anlamadım ama normal 5 cmlik bi yaydan daha aç düşürerek sürtme yaptı..bunun üserine yarım cm felan kaldırdık ..beni düşündüren bu olay oldu zaten..gerçi her aracın tasarımı farklı çamurluk etekleri farklı ama yinede o kadar para verip böylesine bi şeyle karşılaşmakta ister istemes insanın morelini bozar..H&R seatta iyi olduğunu duymuştum ama önleri 2.5 cm indiriyo yanılmıyorsam şimdi 5 cm lik bi yay düşünürken 2.5 cm tatmin edermi diye düşünüyorum
Çok mantıksız geldi bana.
Yay takınca teker daha araç daha fazla iniyo teker sürtmüyo, coilover takınca araç daha yüksekken sürtüyo. Vazgeçtim mantıksız değil; imkansız :)

yok abi gerilmedim takılıyorum bende öyle..:) b12 b16 ya bi bakım abi ben

yanlış anlaşılmasın yay takılmadı bu araca .sadece 6-7 cm hedeflenirken 2-3 cm indirebildi aracı yani sonuçta bunu 5 cmlık spor bir yaylada yapabilirdi dimi??

ben dün avekten yay siparişi verdim garantiyle uğraşmıyım diye ama en az 15 günü bulur gelmesi..

evet 3,5luk.. daha önce hiç girmemiş parça Türkiye'ye, gelsin bi bakalım görücez..

aslında mantıklı bi karar vermişsin garantiyle uğraşmamak için ama ben birasdaha bakınıcam abi

yanlış anlaşılmasın yay takılmadı bu araca .sadece 6-7 cm hedeflenirken 2-3 cm indirebildi aracı yani sonuçta bunu 5 cmlık spor bir yaylada yapabilirdi dimi??

Sizin kastettiğiniz spor amortisör olmasın sakın?
2-3 cm indirme kapasiteli bi coilover satıldığını zannetmiyorum. Varsa link, resim paylaşırsanız bizde öğrenelim :)

ayberk kardeşim getirdiğimiz coiloverin yanlış gelmiş olabileceği ihtimalini bile düşündük.ilk başta çok saçma geliyo ama durum böle yani.orj lastikleriyle dahi sürtme yapıyo.

H&R yay li benim arac fikir verme acısından koyim dedim yandan fotosunu buyrun :)

2046j7.jpg

Geri
Üst Alt