Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra spor yay yardım...

ben arabamı taktıktan sonra 4 gun coıloverımı taktım .... huzuru kesfettım bundan oncekı arabamda 5 cesıt yay kullandım farklı sen dusun suspansıyonlarımı bıle degıstırmıstım neyse konuya donelım paraya kıyıp coılover almak en mantıklısı

unutmadan garantı olayını arabayı aldıktan sonra servısten alınmadıkca aftermarket her urun garantıden cıkartır coıloverda yuruyenı cıkartır garantıden

coiloverin avantajı yay ve amortisör uyumu..yay amortisörler de..öylegecen bir konuda konuşmuştuk yiğit ile..ayrı ayrı yapınca bu işlemi hafif bozuk yollarda ara ara da olsa az da olsa araba sağa sola çekiyo bazen de geziyor..

coilover 'in tek sıkıntısı dikkat edicen çok çabuk amostör patlatırsın , kendımden biliyorum çünkü...

img0427eb.jpg

coilover 'in tek sıkıntısı dikkat edicen çok çabuk amostör patlatırsın , kendımden biliyorum çünkü...

img0427eb.jpg

o ne alaka yaw,coılover ın kendı amortısorunden bahsedıyorsun heralde volkan ? Arabayı hasat edıcek sekılde kullanman lazımkı coıllere bsey olsun kotu b marka olmadıgı surece

ben arabamı taktıktan sonra 4 gun coıloverımı taktım .... huzuru kesfettım bundan oncekı arabamda 5 cesıt yay kullandım farklı sen dusun suspansıyonlarımı bıle degıstırmıstım neyse konuya donelım paraya kıyıp coılover almak en mantıklısı

unutmadan garantı olayını arabayı aldıktan sonra servısten alınmadıkca aftermarket her urun garantıden cıkartır coıloverda yuruyenı cıkartır garantıden

Ömer coilover da aracı lifte kaldırmak gerekiyo dımı ? Hani indirip kaldırmak için falan.

yayli bir bocanegra sahibi olarak H&R öneririm
hiç bir sıkıntı yok..
bu arada kannımca 5 basmaya gerek yok hr nin yayı gayet güzel indiriyor..
ölçümlerimi diger konuda belirtmiştim foto lu sekilde

o ne alaka yaw,coılover ın kendı amortısorunden bahsedıyorsun heralde volkan ? Arabayı hasat edıcek sekılde kullanman lazımkı coıllere bsey olsun kotu b marka olmadıgı surece

aynen öyle kendı amostrnden bahsedıyorum bende dikkat edicen demek istiyorum...yoo Fk var üstünde , çok sert olunca oluyo işte ne kadar dikkat etsende onu demeye çalışıyorum...

Kişisel tecrübelerden genelleme yapmak pek sağlıklı olmasa gerek :)

geçen bi arkadaşımın clio rc ine coilover getirdik..nasıl oldu anlamadım ama normal 5 cmlik bi yaydan daha aç düşürerek sürtme yaptı..bunun üserine yarım cm felan kaldırdık ..beni düşündüren bu olay oldu zaten..gerçi her aracın tasarımı farklı çamurluk etekleri farklı ama yinede o kadar para verip böylesine bi şeyle karşılaşmakta ister istemes insanın morelini bozar..H&R seatta iyi olduğunu duymuştum ama önleri 2.5 cm indiriyo yanılmıyorsam şimdi 5 cm lik bi yay düşünürken 2.5 cm tatmin edermi diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt