Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra spor yay yardım...

SİG@RG@R@

Kayıtlı Üye
mrb arkadaşlar..aracımı 3 gun önce teslim aldım..şimdi spor yay takmak istiyorum..fakat eibach ta sanırım 2.5 luk var H&R da ise 2.5- 4 luk var ..5 cmlık yay bulabilirmiyim?? eski kasaların yada farklı bi aracın yayı olurmu? nedeni ise en az 5 cmlık takmak istiyorum..yoksa coilover mı takmalı?..yardımcı olursanız sevininirm..saygılarımla...

Eibach'ta 3.5 var..uygun 5'lik de olabilir..
H&R'da ön 2.5 arka 4cm var..
bence coilover alın..duruma göre istediğiniz gibi ayarlarsınız her şeyini..

koylevırda düşündüm fakat koylevır tamamen süpriz sonuçlar veriyo aracın tasarımına göre değişiyo bu sonuçlar..taktırdıktan sonra bi bakmışsınız 2 cm indirmiş 1 cm daha indirmeye kalkarsınız sürtme yapar..5 cmlik bi yay bulabilirsem birasdaha garanti gibi geliyo

koylevırda düşündüm fakat koylevır tamamen süpriz sonuçlar veriyo aracın tasarımına göre değişiyo bu sonuçlar..taktırdıktan sonra bi bakmışsınız 2 cm indirmiş 1 cm daha indirmeye kalkarsınız sürtme yapar..5 cmlik bi yay bulabilirsem birasdaha garanti gibi geliyo

bu arada koylevır..sevdim bu olayı.. :D :D

bütçeden ziyade istediğim gibi bişi olması daha önemli..

yanlış yazmış olabilirim ama bu kadar gereksiz bi imla hatasına takılabilecek birinin olabileceği aklıma gelmemişti:)

Coilover mı süpriz sonuçlar veriyo? :confused:
Yüksekliğini kendi istediğiniz gibi ayarladığınız şey nası süpriz sonuçlar verebilir ki?
Coiloverı, yayın düşüreceği kadar ayarlarsanız hiçbir türlü sürtmez. E tabi kimse bunun için coilover almıyo. Yay ne kadar indiriyosa çok daha fazla indirmek için alıyo. O kadar indirdikten sonra tabiki sürter.
Yay almak tercihinizse H&R tercih edin derim. Seat'ları en iyi H&R'ler indiriyo.

ben de coil al derim ..bu arada aracımı yeni teslim aldım dedin..bunu sadece meraktan soruyorum..yay yada coil takınca garanti bozulmuyor mu..mantık yapınca bana bozulur gibi geliyor..şu anlamda..fabrika şunu diyebilir ben aracı böyle ürettim sen orjinal yayları değiştirdin..bu sebeple aracın işte yumuşaklığı gitti sarsıntı yaptı..bu sebeple bozuldu..gibi cevaplar gelebilir manasında dedim.. ama bozmuyorsa çok iyi..

diğer bir olay da yiğit seni yermek için kuylovır olayına takılmamıştır...senin rahatlığın hoşuna gitmiştir..yoksa konu açtığın yerde zaten coilover yazmışsın..yani yanlış anlama..biz de bilerek üşendiğimiz zaman Türkçe yazıyoruz..seninle ilgili değil yani..

geleim konuya coil düşün bulabilirsen bilstein B12 B16 bak

Geri
Üst Alt