Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra/cupra arka tampon difüzörleri

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Seat-Ibiza-Bocanegra.2.jpg

Arkadaşlar merhaba;
yoğunluk sebebiyle bir süredir giremiyordum.Müsait kaldım ve uğraşöaya başladım gene araçla.
resimde işaretli yeri boyadım taktım fakat nolduysa bugün düştüğünü farkettim.bulma ihtimalimde olmadığı için yenisini alıcam.(hasan abiyle esprisi geçtide dinlemedim abimi gençlik işte :D)servisten sadece bu parçaları bulabiliyormuyuz?daha önceden alan ve fiyat hakkında fikir verebilecek olan varsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• Seat-Ibiza-Bocanegra.2.jpg
    Seat-Ibiza-Bocanegra.2.jpg
    32.7 KB · Görüntüleme: 79
servisler getiriyordur muhtemelen, çıkmacıda bulabilme ihtimalin çok düşük. Mecbur p.tesi sabahını bekleyeceksin :) Sabah sipariş verirsen hemen ellerine ulaşıyor erkenden sipariş vereceksin ama.

Yarini beklicez artik abi.birran evvel bulmam lazim cunku cok kotu gozukuyo bu sekilde :D

Dogrudan maslak dogusu ara sor,onların stockları daha fazla oluyor ellerınde bulunabılır halı hazırda

Geri
Üst Alt