Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra birkaç soru..

B H A 41

Kayıtlı Üye
merhabalar

daha önce de belirtmiştim araç alma durumum 1-1,5 sene içerisinde anca oluşacak.merak ettiğim sorular ise;

-boca özel üretim diye biliyorum.tahminen kaç yıl daha sürer üretimi?örn. 2sene sonra 0 araç bulabilir miyim?

-ileriki yıllarda 'manuel vites' opsiyonu oluşacağını tahmin ediyor musunuz?

teşekkürler...

Merhaba, Bocanegra bildiğim kadarıyla 2009 yılının Ağustos ayında 2010 model olarak piyasaya sürüldü, o günden bu güne kadar hiç manuel çıkmadı tahmin ediyoruz ki hiç çıkmazda... 2 sene sonra ne olacağı belli olmaz ama bulamayabilirsiniz çünkü şuanda FR, cupra bile kaldırıldı listeden ne olacağını şimdiden kimse söyleyemez.

Boca yı eski bir versiyona benzer çıkarttılar..Sanırım yakında buda kalkar gibime geliyor..Kalkmasada sıfır fiyatları bu kadar yükselmişken kimse almaz artık..:)

Boca yı eski bir versiyona benzer çıkarttılar..Sanırım yakında buda kalkar gibime geliyor..Kalkmasada sıfır fiyatları bu kadar yükselmişken kimse almaz artık..:)

evet micrositesini inceledim eskiden de varmış bu karasurat :) evet sıfır fiyatı baya yüksek şuan 60küsür gibi... ama üretmeye devam ederse 50bin gibi bi rakam civarında olursa fiyatı iyi satış rakamları yakalar Seat

o fiyatlara ineceklerini sanmam artık..Önceki uygun fiyatları malum ticaret mantığı..Tutana kadar ucuz ;) Sadece Boca değil tüm Seat için geçerli bu durum..Belli bir müşteri portföyü sağladılar nasıl olsa..

almayı düşünüyormusunuz, 2. el sitemizde var bi arkadaşımızda satılık

neyse biz de zamanı geldiğinde temiz bişey bakarız artık sıfırı olmazsa :) sağolun cevaplar için:eek:key:

seat gerçekten de istemiyor heralde cupra ya da boca satmak.

vw nin sitesinde dolu bi polo gti(sunroof,xenon,tek kapı,konfor paketi,otom. klima vs. ) 54,500e geliyor...

boca'ysa 62 bin. garip...

seat gerçekten de istemiyor heralde cupra ya da boca satmak.

vw nin sitesinde dolu bi polo gti(sunroof,xenon,tek kapı,konfor paketi,otom. klima vs. ) 54,500e geliyor...

boca'ysa 62 bin. garip...

Maalesef Seat' la alakalı değil... Doğuş Otomotiv ve VWAG arasında olduğunu sanıyorum, Golf satışları gözle görülür oranda düştüğü an Leon' ları yukarı çektiler mesela. Polo' daki 1.2 TDI ile İbiza' daki arasında 2.000 TL Polo pahalı olmasına karşın Cupra veya Boca ile GTI kıyasındaki durum ise Polo satmaları gerektiğini gösteriyor...

Geri
Üst Alt