Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bocanegra ayak dayama ve kol dayama vs diğer aksesuar lazım

PATRON

Administrator
Arkadaşlar rahat duramıyorum araca alabileceğim aksesuarlar nedir? 3 tane kesinlikle istiyorumda biri kolçak diğeri ayak dayama. Bizim araçlarda pedal seti var ama ayak dayama yok. Biride arka spoiler fiberleri varmı bunun ne kadar ?

http://www.oemvag.es/gti-cupra-rs-dead-pedal-p-176.html?language=en

bu siteden alışveriş yapan varmı max. ne kdr sürede geliyor ve işleyişi nasıl?

Başka neler alabilirim krom gösterge çerçeveside istiyorummm :)

=D=D serbay abi bi dur bismillah de =) arka spoileri bende istiyorum serviste 290 milyonmuş ....dışardada 180 milyon fln ....ayak dayamadan söylersen bitanede bana söle serbay abi

Serbay başka alınacak var tabii :D

1-Lip
2-Maşbiyel
3-Spoyler
4-Uygun teyp

coil.....
o siteden alan arkadaşlar var hatta konu yakın tarihte ve çok çabuk geliyormuş
ve aldığınız ürünlerin faturalarını NUMUNE diye kestirirseninz vergi yok haberiniz olsun
ayrıca almanya üzerinden alış veriş yapıyorsanız mail ile bağlantıya geçin ve konuşun KDV sini ödemeyin almanyaya yurt dışına satışlarda KDV leri düşüyorlar bilginize ve düşmek zorundalar..
yazacağınız yazıyı bana gönderin almancaya çevirip size vereyim sizde onlara gönderin

siteden alişveriş yaptim toplam 300 euro degerinde 1.5 haftada geldi problem yok..

Ayak dayama bizim araca göre yok benim çözümüm golf gti ayak dayamayi uygulama seklinde oldu.

spoiler önermem ama istiyosan da su an yok diye biliyorum tek basına..

kromlarda oemvag da var gelir.

krom gidiceksen kalorifer çerçevelride krom var kapi kollarida krom var yine oemvag da.. set yaparsin..

paspas aydınlatması da yapmalısın, makyaj aydınlatması yok ve torpido da karanlık onlara da bi çözüm bul :) ama yada kaputu aç ve seyret gerisini boşver gitsin yahuu :D:D

Boca nın spor koltuğuna gömülmüşkene, kol dayama işe yarar mı?

leon ayak dayaması uymazmı bizim araca? spoiler bulamadım malesef.. eğer leonun ayak dayaması olmazsa gti ayak dayaması alacam. Servise kol dayamayı sordum 350 tl ye bıraktı. Çağlar abi bende ıvır zıvır çok var kol dayamayı bilhassa içine birşeyler koymak içinde istiyorum. Faruk abi özellikle torpito aydınlatmanın olmaması çok can sıkıcı.. Benim asıl kafamda şey var 2011 kasa astralarda var kapı kollarından aydınlatma acayip sexy duruyor o şekilde orjinal gibi ne yapabiliriz o var aklımda..

Serbay yeni kasa E serisinde iç mekan aydınlatmasına bittim bende, kapılar açılınca ışığın şiddeti artarak içeride nerdeyse her yer aydınlanıyor, kapılardaki kol dayama ve tutamaklar gizlenmiş ışıklarla süper bir görüntü oluşturuyor. Gece kullanımında bu her yerdeki ışık loş bir hava katıyor olay budur dedirtiyor resmen. bizim arabaların ona yaklaşması bile imkansız bu konularda. ama parasına gelince orada duruyorsun işte malesef :D:D:D

Geri
Üst Alt