Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bocanegra aracı zapdedemiyorum yardım

sert+yumuşaklık alırım alırsam eğer ama çok pahalı iimiş vazgeçtim bundanda.

serbay bu ayı atlatınca hanımı ikna edersem jantı da alıcam, o yüzden bence sende biraz tok satıcılık yap satma hmn lastikleri..
bu arada coil fiyatları cidden çok yüksek geldi bana da..

Bende alıyım diye kafayı takmıstım ama vazgecicem heralde inanılmaz pahalı. Fakat bi marka war RACELAND diye cok ucuz. Roccoya falan takıolar bnmkine uymadı ama arastırmak lazım...

bence sen önce bi lastiklerini degiştir bridgestone dan kurtul derim sonra baktın yol tutuş düzelmedi coil yada yay alırsın
ben kw variant2 inox line 1350 euro ya almıştım tabii ben aldıgımda euro fiyatı 2100 civarıydı şimdi euro fiyatı 2300
senin araç için olanında fiyatı 1300 ile 1400 euro arası

hasan abının aracından bılıyorum !!! yay taktıntan sonra vurması azaldı !! hasan abı daha ıyı yorum yapar !!!

bendede 17 potenza var bendeki bile dip gaz yaptımmı oynuyor ön taraf bazen bence kesinlikle lastikten hiç sevmedim potenzalrı en güzeli conti sport valla

6500km normalde zaten lastik ömrünün (diş derinliği olarak değil) yarısına geldiği mesafelerdir, özelikle son süratler de lastiği bitirir, mesela 1500-2000 km 200km/h üstünde gidin, kullandığımzı lastikler biter (Volvo test raporudur)
180 PS 1100kg, zaten oldukça afacan bir ikili.

esp yi kapatım dene....bende de sarıyor kayıyor sağa doğur yüklenince güçten..

coil iyi bir olay..konu açacam..

ben almanya ile konuştum UPS ile gönderim dahil 450 euro...sertlik yumuşaklık yükseklik alçaklık mailime bakayım bir daha

Baba 180 beygir bende olsa bende gezerim yha :D
Şurda hepi topu 102 beygirimiz var deme böle şeyler ezme bizi:)

Geri
Üst Alt