Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boca'm kışa hazır:)

benim fikrim 1090 tl yi kışın taksi parası yapsaydın keşke boca yı cıkartmazdın böylelikle. ank da kar yağınca araçlar kuğu gölü balesi yapıyor
çarpışan çarpışana :)

normal cupra sandım yaw :D bende aynı şeyi yapıcam rcz ye aynı ebatda kışlık lastik yok malesef bende 17 jantla lastik alıcam :(

bir bocayı böyle görmek çok değişik geldi gerçekten ama fiyat çok iyi :)

Amaaaan takilma ya alti üstü 3 ay bile kullanmican belkide. Hani en azindan kendi guvenligin icin guzel bir tercih olmus. Yanliz bu yaptiginiz baya akillica ve kese dostu bir haraket olmus. Altinizdaki aracin ne derecede guclu ve agresif bir makina oldugunu bildigim icin gaza basacaginiz zaman bir keredaha dusunun derim

Kış lastiği, sadece zeminde kar olunca işe yaramaz, hava sıcaklığının 7-6 derece altına düştüğü her zaman gereklidir. Bu sıcaklıklarda, yaz lastiklerinin kauçuğu, tren rayındaki demir tekerleğe dönüşür ve oldukça hızlı aşınır.

Bu davranısınızı Tebrik ediyorum hem kendinizi hemde trafikteki kullanıcılara örnek olmaktasınız yazlık ve kıslık lastik kavramları ülkemizde zorunlu olmalı ve denetlenmelidir.Şahsım adına Teşekkür ediyorum size

Geri
Üst Alt