Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

''Boca''mı sonunda teslim aldım..Ama yardıma ihtiyacım var?

Hayırlı olsun çok güzel araba Allah kaza beladan korusun.

Güle güle kullanın. Araçtaki aux girişine alacağınız küçük bı kabloyla iphone'un müziklerini dinleme şansına sahip olabilirsiniz. Ama iPhone ile araç kiti seklinde kullanmak isterseniz o zaman birazcık pahalı olan bı aparati var. Onu almak zorundasınız.

1-) Fan düğmesini azaltarak kapanıyor.
2-) Coming home sanırım dediğiniz? bu yok
3-) Aux bağlantısı var iphone yok
4-) Alarm yok.

2.madde var, arabayı stop ettikten sonra sürücü kapısını açmadan önce sellektör yapıp bir kere sonra kapıyı açarsanız arabadan inince bir süre farları açık tutuyor:)

Allah kaza bela vermesin güle güle binin inşallah... ilk etapta yapına suyuna arada bir göz atarsanız sizin için sağlıklı olur....:eek:key:

2.madde var, arabayı stop ettikten sonra sürücü kapısını açmadan önce sellektör yapıp bir kere sonra kapıyı açarsanız arabadan inince bir süre farları açık tutuyor:)

Enteresan bir sistemmiş Mert :D, artık motor kaputunu açmak içinde önce sağ sinyal sonra sellektör sonrada kontağı kapatırsınız.

Aracınızı güle güle kullanın. Kazasız belasız.

Enteresan bir sistemmiş Mert :D, artık motor kaputunu açmak içinde önce sağ sinyal sonra sellektör sonrada kontağı kapatırsınız.

Aracınızı güle güle kullanın. Kazasız belasız.

haklısın abi, yok bi ara ben mi kasıyorum acaba dedim ama sadece öyle çalıştırabiliyorum:D ya da öyle bir özellik yok ama ben çok kasıyorum diye araba bana acıyıp yakıyo farlarıpuhaha

Serbay telefonla konuşmuştuk, hatırladınız mı?
Seda hanım vasıtasıyla irtibata geçmiştim. Sonunda teslim aldım, yardımalrınızı bekliyorum. Acaba nelere dikkat etmeliyim.
Aracı fazla yormayın demişşiniz. Ne zamana kadar?
Leaving-coming home bizim araçlarda standartmış ama.

Hıı evet sizmiydiniz hatırladım :) 1.000 km kadar aracı çok fazla yormayın ve frenlere ani yünlenmelerden kaçının :) Aracı çalıştırdıktan sonra hareket etmeden önce bir süre araç çalışsın ve aracı stop etmeden önce bir süre çalışık kalsın turbo ömrü için bu. Şimdilik bu kadar :) Aracınızda hayırlı uğurlu olsun :)
araçta alarm var serbay ama semun un dedigi gibi pasif alarm..
iç sensör iç duyarlılık cinsinden..
öyle bildigin dısardan vur ötsün tarzi bi alarm degil.

Serhat araca dışarıdan müdahale ediyorum alarm çalmıyor? Örneğin camları indirdim aracı kilitledim camdan içeri elimi atıp kapıları vs açtım alarm felan çalmadı yani makyajsız leonlarda olduğu gibi bi özellik yok ? :)

Mert onuda ondan sayıyorsan birşey demiyorum :D Onu yapana kadar ben eve çıkmış olurum :D

Eveeet şimdi tedirgin etmenin vakti geldi bocacılarıpuhahapuhahapuhahapuhaha

Hayırlı olsun

MaşeALLAH kazasız belasız nazarsız günler inşeALLAH

Geri
Üst Alt