Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boştaki plakaları öğrenme

serkan08

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar,

yeni alacağım araç için özel plaka almak istiyorum.ikametgah gibi formaliteleri hallederiz ama o plakanın boşta olup olmadığını nasıl öğrenicez.şubeyi telefonla aramaktan başka çare veya link varmı bildiğiniz.

istediğim plaka K harfi ile başlıyor. K harfli plakalar beykoz şubedeymiş..

serkan beni ararmısın..şuan sen müsaitmisin bilemediğimden sen ara

doğru biliyosun k ile başlayan plakalar beykozda şubeyi arayıp sorsanda fazla yardımcı olmuyolar ben baya zor aldım beykozdan plakayı e-devletten tek tek bakman lazım orta 3 harfliyse istediğin plakayı bulman zor neticede 99 tane var ama 2 harfliyse kesin vardır. bu arada 400tl bağışta bulundum bilginiz olsun.

e-devlette çıkan plaka içinde gittiğinde verdiğini söylüyorlar içerden birilerini bulmak gerekiyor. teldede yardımcı olmuyorlar. tanıdık bir sigortacı var ise onun tanıdıkları vasıtası ile öğrenebilirsin...

Geri
Üst Alt