Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

boğaz kelebeği temizlik+filtre

freesezar

Kayıtlı Üye
biraz önce yaptım taze taze buyrun :)

orj hava filtresi sökülür herkes biliyodur kuvvetli çekince cıkar
20pc3dz.jpg

kirli olan boğaz kelebeği
2n8x5wj.jpg

balata spreyi sıkılır bezle güzelce temizlenir
b3rhh5.jpg

krank filtresi takılır
11a8tih.jpg

eldeki oem boru ve kelepçelerle filtre takılır
2a9e97b.jpg

Eline sağlık biraz sonra bende arkadaşın leona aynı işlemi yapıcam :) yanlız filtre orada hava alıyor mu ?

Eline sağlık biraz sonra bende arkadaşın leona aynı işlemi yapıcam :) yanlız filtre orada hava alıyor mu ?

teşekkürker önden aralardan ne gelirse artık sıcak hava gelmesin diye koydum boru alacam sis farının yanından filtreye cekeceğim şimdilik idare eder:)

Eline sağlık. Güzel duruyor. Balata spreyini nerden aldın? Würth? Bir de boru olarak kullandıkların nasıl birşey?

Eline sağlık. Güzel duruyor. Balata spreyini nerden aldın? Würth? Bir de boru olarak kullandıkların nasıl birşey?

Würth balata spreyini 11 tl gibi bişeydi hepsiburada dan aldım. boru normalde metal boru ben plastik parçalara zarar gelmemesi ve de ısı yalıtımı amacı ile üstüne plastik boru taktım

bu gaz kelebeğini sök tak yaptıktan sonra motor ısınıca kodlama olayı fılan varmı ?

Geri
Üst Alt