Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boğaz kelebeği arızası :((

mevlut911

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir kaç gündür devir saati kendi kendine oynuyordu
yukarı aşağı inip duruyordu bekledım geçmedi işin kötüsü devir 5 e kadar düşüyor
ve 1. viteste sürekli stop ediyordu bugün gösterdim

Boğaz kelebeği arazalıymış 520TL satış fiyatı parçacı arkadaşım 400 e getirticek
bunun çıkması falan varmıdır ?

oto2000 e bak mutlaka yeri ümraniyede,kesın bulursun

zaten son depoda çok yaktı aklıma geldi emin olmak için sordum tşk ederim ilginiz için

madem o kadar para vereceksin birşey tavsiye edeyim sana banada değişecek dediler tanıdık bir ustaya götürdüm alman malı bir sprey sıktı bogaz kelebegıne temizlendi ve 6 aydır falan tekrarlamadı,birde eger lpg kullanıyorsan sebep lpgden kaynaklanıyor bilgine.

Bendede aynı sıkıntı vardı ancak servıste adaptasyon yaptılar ve rolantı degerını tekrar ayarladılar bır daha sorun olmadı sız araca bakım falan mı yaptırdınız benımkı bakımdan sonra olmustu cunku

Lpg den sonra çıktı bu iş temizlik yapıldı dediğin gibi spreyle yaptılar sonrada adaptasyon yapıldı ilk gün düzeldi ama ertesi gün aynısı oldu
benım merak ettiğim konu parça değişirse bu sorun çözülürmü yoksa böyle devammı eder neticede lpg yaptı bunu

Lpg den sonra çıktı bu iş temizlik yapıldı dediğin gibi spreyle yaptılar sonrada adaptasyon yapıldı ilk gün düzeldi ama ertesi gün aynısı oldu
benım merak ettiğim konu parça değişirse bu sorun çözülürmü yoksa böyle devammı eder neticede lpg yaptı bunu

benzıne alıp kullanabılırmısın sıkıntı var mı?

abi bnm 1.16i de gaz kelebeği sorun açıodu heralde bu da ondan usta dedi balata spreyiyiyle temizlenip kurtulabilrsin diye yada kurtaramayız dedi yaptı 2-3 ay hiç bişi olmadan bindim sonra sattım ztn

Geri
Üst Alt