Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Boğasım geldi adamı

- 48 -

Kayıtlı Üye
bugün arabaya bakmaya geldiler..
aslında 10 gündür arabayı inceliyorlar ben yokken gelip bakıp gidiyorlar hatta ben bilgileri aracılara anlattım..
neyse sabah yönetici geldi hocam biraz önce geldiler arabaya baktılar.incelediler gittiler biraz sonra gelecekler seni rahatsız ederim dedi hay hay dedim..
dün de konuşmuştuk..kendisiyle aslında 22 bin istiyorum ama başka araç almak istiyorum aracı beğendim o yüzden bunu satmaya kararlıyım anlaşırız dedim..
yönetici de ben onlara 20 dedim onlara 19 dedi bende 19 'a her şeyi söker öyle veririm dedim ve gitti.

sonra zile bastılar..ocam bir gelirmisin gittim..tokalaştık adamın ilk lafı bu arkadaşlar

AAA SEN JANTLARI DEĞİŞTİRMİŞSİN ORJİNALLİĞİ GİTMİŞ...işte o an boğacaktım...üstüne 17 inç jant takmışım benim dışımda herkes beğeniyor..225/17zr45 lastik var...
yaww sen biraz önce ondan önce hatta ondan önce gelip görmedin mi üstünde başka jant olduğunu GÖRDÜN..niye geldin..niye ilk lafın ooo..
orjinali kasetçalar Pioneer usb li aux'lu mp3 çalabilen cd çalar var....

AAAA orjinalliği gitmiş..
AAAA bu Signo değil...
BOĞACAKTIM......

git signo al yada bana dön ve deki hocam ben arabayı gördüm bna bir arabanı anlat...
bende sana anlatayım..sonra diyeceğini de değilmi...
yaww 7 yaşında araba bu...
sanki amerikan alıyorsun hani klassik bir araç alacaksında kolesiyonluk araç alacaksın da konuşuyorsun..
araba bu ..
SEN NEYİ AŞAĞILIYORSUN....
SONRA DA AŞAĞILADIĞIN ARACI ALACAKSIN .......UTANMADAN

yawww harbi dellendim...

olur böyle şeyler abi daha neler var seninki biraz normalmiş..
benim gıcır gıcır leona ''bunun direksiyonunu ve vites topuzunu boyadın mı '' diye sorduydu dayının biri.. hani laf km. oynanmışına gelecek.. :eek::eek:

salla abı adamın mallıgıymıs o arabayı bılmeden gormeden mı gelıyo sankı telefonda adamı kandırdın da abuk sabuk konusmus.

abi sakin ol o pazarlık yapabilmek için söylemiştir onu yani fiyat kırmak için vay şurasında bu var burasında şu var o hesaptan gitmiş adam...

millet genelde bunu yapıyor o yüzden araba satmak çok zordur derim herzaman

relax varol abim ya sen onun dediklerine değil farklı şeylere odaklanmaya çalış abi :D

kızdığım da o..sen köylünün arabasını almıyosun..
koydum zaten lafı ilk cümlesinde..
bi dakka dedim orda dur konuşmaya böyle başlayacaksan yanlış başlıyorsun biraz baktı aaa bu signo değilmiş dedi gitti..
signo teknoloji paket ama çoğu signolar 8v ..16 olanları var galiba ama kaç tane..
adamlar için motor önemli değil...tüp takarız gideriz modundalar..galerici idi zaten..galeri emlak işi yapıyordu..giderken girdiği dükkanı gördüm

kafanı taktığın şeye bak yav sal çayıra gitsin

Geri
Üst Alt