Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bnb 67 satılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı satışlar kardeşimm su benımkını satsaydım direk seninkini alırdım :)

ömerim hayırlısı olsun kardeşim inşallah. o akşam konusurkende aynı şeylerden bahsetmiştin yeni kasamı güncel kasamı diye. ben sana bazı şeyler söylemiştim bu konu ile ilgili bence şu anki güncel kasasını almak daha iyi. hiç olmadı ileride edeceğin zarardan kar etmiş olursun. yinede keyif senin. hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin. bu arada arabanın extralarını göz önünde bulundurursak güzel rakam yazmışsın 36.500e elini tutana ver gitsin düşünme. bu zamanda araba satarken ortalığı fazla dillendirmemek gerekir.

ömerim hayırlısı olsun kardeşim inşallah. o akşam konusurkende aynı şeylerden bahsetmiştin yeni kasamı güncel kasamı diye. ben sana bazı şeyler söylemiştim bu konu ile ilgili bence şu anki güncel kasasını almak daha iyi. hiç olmadı ileride edeceğin zarardan kar etmiş olursun. yinede keyif senin. hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin. bu arada arabanın extralarını göz önünde bulundurursak güzel rakam yazmışsın 36.500e elini tutana ver gitsin düşünme. bu zamanda araba satarken ortalığı fazla dillendirmemek gerekir.
abı suandakı kasanın m paketı arama ıcındeyım. aksı taktırde a4 e kayabılırım 2.el ıstemıyorum sıfır arıyprum yarın galerılerı gezıecm bi. ya kıyamıyorum leona acıkcası cunku cok ıstemıstım ve elımden geldıgınce ıyı baktım ufak sesı bıle takıyorum kafama :) hayırlısı olsun bakıcaz artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt