Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bmwyi satıp sonunda cuprayı aldım =)

samiramist

Kayıtlı Üye
bmwyi sattım sonunda ve üzerine 10 milyar ekleyip 45.500 e aracı aldım sonunda ....aracın resmi war showroomdaki fakat nasıl yüklendiğini bulumadım =)

bmwyi sattım sonunda ve üzerine 10 milyar ekleyip 45.500 e aracı aldım sonunda ....aracın resmi war showroomdaki fakat nasıl yüklendiğini bulumadım =)

hayırlı olsun kazsız belasın iyi günlerde kullanın

resimleri önce imageshack a yükleyin oradaki doğrudan linki kopyalayıp mesaj hanesinin üstünde bulunan resim bölümüne hemen film şeridinin solundaki olana ekleyin evt deyin..bunu tek tek yapacaksınız..ve alt alta resimleri beklyoruz

hayırlı olsun kazasız surusler,,Aracı gormek ısterıs Varol abı anlatmıs sagolsun ;)

Leon cupra mi? MkII? O fiyata cok iyi almissiniz..iyi gunlerde kullanin..

Leon cupra mi? MkII? O fiyata cok iyi almissiniz..iyi gunlerde kullanin..

cupraaaa.jpg

yok ibiza aldı

Hayirli olsun..son kasa mi acaba? 1.4 tsi?

Hayirli olsun gule gule kullan

cupraaaa.jpg
şimdilik bunu çekebildim daha showroomda araç.....teşekkr ederim varol abi bu arada araç 0 km değil yaa 5 km olmuş =)

Geri
Üst Alt