Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bmwyi satıp sonunda cuprayı aldım =)

cupraaaa.jpg
şimdilik bunu çekebildim daha showroomda araç.....teşekkr ederim varol abi bu arada araç 0 km değil yaa 5 km olmuş =)

ileri geri harekette gemiden inip bineken kamyona yüklerken bir 5 km yapıyor..resim yok yanlız..

üstünde bu jantlar mı vardı..benim bildiğim bir başka jantı daha var kollu..doğru biliyorsam onu da bir sor derim..sen beğendi isen ayrı bir mesele
şimdi tekrar baktım bu jantlar varmış

seatın sitesindeki reklam aracındada bu jantlar var......başka bi jantla değiştirebiliyormuyuz ki?

seatın sitesindeki reklam aracındada bu jantlar var......başka bi jantla değiştirebiliyormuyuz ki?

ben de görsellerde baktığımda bunda da bocanegro da da başka jantlar da var.. cupra janları herhalde leonun kiler den kullanmışlar..ama resmi sitesinde bu varmış..değiştirip değiştiremeyceğini bilmiyorum ama almadan aracı bir sor..belki bunları alıp bunların yerine küçük bir farkla belki değiştirirle..almadan yüklen ne de olsa sıfır aldın..terazi senin yönünde olabilir

Hayırlı olsun çok güzel bi seçim Kazasız belasız kullan inşallah kırmızı aman nazar değmesin renk harika.....:eek:key:

ben de görsellerde baktığımda bunda da bocanegro da da başka jantlar da var.. cupra janları herhalde leonun kiler den kullanmışlar..ama resmi sitesinde bu varmış..değiştirip değiştiremeyceğini bilmiyorum ama almadan aracı bir sor..belki bunları alıp bunların yerine küçük bir farkla belki değiştirirle..almadan yüklen ne de olsa sıfır aldın..terazi senin yönünde olabilir

yarın gittiğimde soruyum umarım seçeneklerim vardır ......kırmızı alırken çok tereddütlü aldım hiç binmem dediğim bi renge binicem =)

hayırlı olsun gule gule kullan, yollarda ıbıza cupralar coğalmaya başladı

Geri
Üst Alt