Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW'nun Yeni 2.0T Motoru..

Bu motor 2.0TFSİ ı çöpe atar.... Gözüm kapalı alırım....

her şeyin yan sanayisini cici BMW'lara takarlarsa arabanın dengesi bozulur elbet..

oooooy:rolleyes: BMW turbolulara ağırlık vermeye başlarsa Audiyi sallar....:)

BMW, Audi'nin arkasında mı kalmıştı ki Serhat abi hangi konuda mesela.. :D :D

her şeyin yan sanayisini cici BMW'lara takarlarsa arabanın dengesi bozulur elbet..

BMW, Audi'nin arkasında mı kalmıştı ki Serhat abi hangi konuda mesela.. :D :D

BMW genelde atmosferiktir Yiğit bu yüzden dedim audi ise turbolu araçlarıyla iddaalı bi firma BMW bu turbo işine çok çok modelle girerse audi turbolu araç seven üst sınıflar BMWye transfer olabilir ben satış rakamlarından yada sıralamadan bahsetmiyorum....:eek:key:

BMW genelde atmosferiktir Yiğit bu yüzden dedim audi ise turbolu araçlarıyla iddaalı bi firma BMW bu turbo işine çok çok modelle girerse audi turbolu araç seven üst sınıflar BMWye transfer olabilir ben satış rakamlarından yada sıralamadan bahsetmiyorum....:eek:key:

F10 M5'i ve yapacaklarını çok merak ediyorum.. :)

Geri
Üst Alt