Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW'nun Yeni 2.0T Motoru..

yanlış mı görüyorum yoksa gerçekten max. torkunu 1250 devirde mi veriyor? öyleyse şayet çok keyifli makinedir

motor çift vanoslu ve çift turbo işte olay budur abiicim. BMW yaptı yapacağını gene.

tek turbo ama twin scroll.. :)
yeni N55 motoru gibi..35i'ler önceden çiftti şimdikiler tek onlar da twin scroll..

Yiğit paraları biriktirek alak bidene ortak kullanırız olmamı :cool: 3 kişi birleşip arabaları satsak üstüne kredi anca alınır zaten :D:D

oooooy:rolleyes: BMW turbolulara ağırlık vermeye başlarsa Audiyi sallar....:)

bmw de anladı ki güçlü araba yapmak satmak için önemli değil..ucuz yüklemeye açık araba yapmazsak satamayacağız insanlar hep turbolu araçların peşine koşuyorlar..çünkü turboluya yazılım keyif veriyor..yok turbo büyüt şunu yapa bunu yap..insanlar oynayamayağı arabayı alamıyorlar böylece satış sadece ben bmw ye biniyorum diyenler satın alıyordu..
şimdi eğer 3 kasalara 1 kasalara da turboyu yerleştirirlerse roll ler de bmw adı geçecek..

nedendır bılınmez ama bmw yı eskı otomobılcılerden kımse sorsanız rısk lı araba dır motoru yag yakar derler

Geri
Üst Alt