Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW Z5 CONCEPT - Designed by İsmet Çevik

Ben özellikle aracın ön bölümünü sevdim.Emeklerine sağlık.:eek:key:

xx

süper olmuş engin'in de dediği gibi ön taraf harika görünüyor

Güzel..........:eek:key: bu arabayı yolda görsen kaza yaptırır :)

Güzel olmuş. Concept olayını sevmiyorum ama ben. Adamın ağzına bal sürmek gibi birşey. Mozilla'nın cep telefonu vardı concept. projektör vardı 3 tane üstünde. İnsan istiyo abi consept de olsa. :D

Biraz Ford GT90'a benzettim. Jantlar, arka tampon, ve egzost dışında beğendim diyebilirim..

Yorumlar için onun adına teşekkür ederim :)

İsmet Bey'in tasarımını eleştirebilecek kadar teknik bilgi sahibi değilim...
Sadece "amatör ruh" ile bakarım ve bana hissettirdiklerini söyleyebilirim.
Çok başarılı bir tasarım olduğunu düşünüyorum.
Ön Cama hayran kaldım. Motorun arkada olması zorunlu mu bilmiyorum...
Umarım istediği yere kısa sürede gelir İsmet Bey, kendisiyle tanışmak isterim...
Bi gün denkleştirirsek neden olmasın :)

Ellerine sağlık arkadaşın.inşallah istediği yerlere gelir.:)
inş :)

olduça başarılı olmuş. bmwnin efficient dynamics ruhunu oldukça yansıtan bir çalışma olmuş. bmw ile paylaşmayı duşundunuzmu çalışmayı.
Henüz öyle bi düşüncesi yok. Türkiyede endüstri mühendislerinin zaten öyle ahım şahım yararlanabilecekleri bir potansiyel yok maalesef. Olabildiğince avrupadaki portallarda tanıtım yapmaya çalışıyor.

Biraz Ford GT90'a benzettim. Jantlar, arka tampon, ve egzost dışında beğendim diyebilirim..
Modele bişe diyemycemde , Ön jantın offset'i az olsaymış daha iyi olabilirmiş :) Genelde modellemelerde kötü çıkan işler ya sıkıldığın anlarda ortaya çıkıyor ya da çok kararsız kaldığında,
tahminime göre egzos son dakika golü olmuştur. :)

Geri
Üst Alt