• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

BMW: "Performansımız Artacak"..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,339
Yaş
31
İsim
Yiğit
Nereden
İstanbul
Plaka
TM2556
BMW motorsporları patronu Mario Theissen takımın Singapur'a getirdiği son güncellenmiş paketten daha fazlasını elde edebileceklerini söyledi.

Takım Marina Bay'daki yarışta birçok farklı parça kullandı, yeni ön kanat, modifiye edilmiş sidepod'lar, daha da geliştirilmiş çift katmanlı difüzör ve modifiye edilmiş arka kanat.

Fakat yapılan bu kadar çok değişiklikle birlikte Theissen takımın yeteri kadar çalışma fırsatı bulamadığını ve bu haftasonu Japonya Grand Prix'inde daha fazla gelişme beklediğini söylüyor.

"Güncellemelerden şu an için iyi sonuç alıyoruz. Gelecek hafta Suzuka gibi hızlı bir pistte de güçlü olmayı umuyorum. Henüz gerçek potansiyelimizi gösteremediğimizi düşünüyorum. Sınırlı zamanımız vardı."

"Sıralama performansı ile karşılaştırıldığında yarış performansı o kadar iyi değildi bu nedenle kazanılacak bazı şeyler olduğunu düşünüyorum. Suzuka'da bunu yapmak bize bağlı ve daha güçlü olmayı deneyeceğiz."

BMW Sauber Singapur'da Robert Kubica'nın elde ettiği sekizincilikle yalnızca bir puan alırken Theissen yarışın çok zor olduğunu söyledi.

"Çalışmak çok zordu. Robert elinden geleni yaptı. Araç sıralama turları ve yarışta güçlü görünüyordu. Hata yapmadık. Nakajima ve Raikkonen'i arkasında tutmak onun için zordu. Pozisyonunu korumak için harika bir iş çıkardı, en azından bir puan aldı."

Takım patronu ayrıca güvenlik aracı periyodu olmasaydı Kubica'nın daha iyi bir pozisyonda bitirebileceğini düşünüyor.

"Yine onun için şanssız bir andı. Geçen yıl güvenlik aracı onun pitstop'undan hemen önce piste girmişti. Bu sefer de pit stop'undan hemen sonra girdi. Diğerleri bundan yarar sağladı ancak Kubica iki sıra kaybetti."

TurkiyeF1.Com
 

Byefsane

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
3,556
Yaş
28
İsim
Atilla Peynirci
Nereden
Isparta
Plaka
32AP154
işin içinde bmw var ise inanırım :)
 
Üst Alt