Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW: "Performansımız Artacak"..

YCO

Kayıtlı Üye
BMW motorsporları patronu Mario Theissen takımın Singapur'a getirdiği son güncellenmiş paketten daha fazlasını elde edebileceklerini söyledi.

Takım Marina Bay'daki yarışta birçok farklı parça kullandı, yeni ön kanat, modifiye edilmiş sidepod'lar, daha da geliştirilmiş çift katmanlı difüzör ve modifiye edilmiş arka kanat.

Fakat yapılan bu kadar çok değişiklikle birlikte Theissen takımın yeteri kadar çalışma fırsatı bulamadığını ve bu haftasonu Japonya Grand Prix'inde daha fazla gelişme beklediğini söylüyor.

"Güncellemelerden şu an için iyi sonuç alıyoruz. Gelecek hafta Suzuka gibi hızlı bir pistte de güçlü olmayı umuyorum. Henüz gerçek potansiyelimizi gösteremediğimizi düşünüyorum. Sınırlı zamanımız vardı."

"Sıralama performansı ile karşılaştırıldığında yarış performansı o kadar iyi değildi bu nedenle kazanılacak bazı şeyler olduğunu düşünüyorum. Suzuka'da bunu yapmak bize bağlı ve daha güçlü olmayı deneyeceğiz."

BMW Sauber Singapur'da Robert Kubica'nın elde ettiği sekizincilikle yalnızca bir puan alırken Theissen yarışın çok zor olduğunu söyledi.

"Çalışmak çok zordu. Robert elinden geleni yaptı. Araç sıralama turları ve yarışta güçlü görünüyordu. Hata yapmadık. Nakajima ve Raikkonen'i arkasında tutmak onun için zordu. Pozisyonunu korumak için harika bir iş çıkardı, en azından bir puan aldı."

Takım patronu ayrıca güvenlik aracı periyodu olmasaydı Kubica'nın daha iyi bir pozisyonda bitirebileceğini düşünüyor.

"Yine onun için şanssız bir andı. Geçen yıl güvenlik aracı onun pitstop'undan hemen önce piste girmişti. Bu sefer de pit stop'undan hemen sonra girdi. Diğerleri bundan yarar sağladı ancak Kubica iki sıra kaybetti."

TurkiyeF1.Com

Geri
Üst Alt