Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW M3 Reklam Filmi

işte ben bu reklam için alırım bmw yi ama seatın da reklamı yıkıyodu seat aldık olmadı bide bmw deneyecem bakalımpuhahapuhahapuhaha
ben bıyıklı bıyıklı amcaları yollarım aldıgın ilk günn oglum bizi su köşeye kadar bırakırmısın :D:D:D:Dhırt hırttt bacaklarını kaşır biri artık sende bu ses nerden geliyorsa dersinn bmw depuhahapuhaha

ben bıyıklı bıyıklı amcaları yollarım aldıgın ilk günn oglum bizi su köşeye kadar bırakırmısın :D:D:D:Dhırt hırttt bacaklarını kaşır biri artık sende bu ses nerden geliyorsa dersinn bmw depuhahapuhaha
he gönder ama benim onları arabaya almam için fazladan bişeyler içmem lazım oda bende yokpuhahapuhahapuhaha

Buda Eski M3 reklamı adamlar neyi vaad ediyorlar bi bakarmısın..

Bir sene önce paylaştığım Markalar Ve anlamları adlı konu geldi şimdi aklıma:D

BMW: Bring Me Women

he gönder ama benim onları arabaya almam için fazladan bişeyler içmem lazım oda bende yokpuhahapuhahapuhaha
70213410151250350569376.jpg
bundan sabah akşam birer bardak alıyorsun gerisini ben ayarlıyorumm kaan bir koli sipariş verdi bilee stoklarımız tükenmeden acele edinn:Dpuhaha

70213410151250350569376.jpg
bundan sabah akşam birer bardak alıyorsun gerisini ben ayarlıyorumm kaan bir koli sipariş verdi bilee stoklarımız tükenmeden acele edinn:Dpuhaha
kardeş o degilde gazoz ismi gerçek mi yoksa sen mi yaptın isme bakpuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Ynt: BMW M3 Reklam Filmi

Birde bu reklamların sonuna bir yanardağ patlaması koysalarmış iyi olurmuş...

Geri
Üst Alt