Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW M3 Challenge..

Oyun biraz fala mı zor yoks dscyi tcyi filan kapadıgımda oldugm yerde dönüp durmam normal mi :D

ben verilen adresten indirdim oyunu ama açamadım winrar halindeyken bi yardım edermisiniz ben biraz bilmemde böyle şeyleri :(

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:45 ----------

yapabildim gerek kalmadı :)

Oyun biraz fala mı zor yoks dscyi tcyi filan kapadıgımda oldugm yerde dönüp durmam normal mi :D

yavru bi süre yardımları aç o zaman en iyisi..

velakin bütün yardımlar kapalı Time Trial'dan ilk replay benden olsun.. :)

bu dosyayı "C:\BMW M3 Challenge\TimeTrial\Nuerburgring"in içine atıp oyundan izleyebilirsiniz..onu Time Trial'a tıklayıp pitte load ederek yapılabilir muhtemelen..

http://www.2shared.com/file/11900533/a8c71805/yco_-_2_18_558.html ..

bu arada ne kadar kassam da daha iyi zaman gelmedi..
2.18.7XX yapıp durdum.. :S :S

2-3 günlüğüne kiralayıp gerçek lastik kokusunu tercih ederim :)

indirdik de nasıl oluyor kuruluyor bu zipden çıkartıyor ama nereye atıyor bulamadım

2-3 günlüğüne kiralayıp gerçek lastik kokusunu tercih ederim :)

peki o tercihin ne zaman hayata geçer abim. ?? :D :D

indirdik de nasıl oluyor kuruluyor bu zipden çıkartıyor ama nereye atıyor bulamadım

Yılmaz abi genişletip .exe'den kuruyosun..
nereye genişlettiğini bulamadıysan tekrar deneyip yerini bu sefer sen belirle ya da buraya çıkart de daha da ya da üstüne direkt çift tıklayıp .exe'ye tıkla abi.. :)

geçmiş olsun Yılmaz abi.. :D :D

Geri
Üst Alt