Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw m1..

YCO

Kayıtlı Üye

söylenenlere göre M1'den sadece 2700 tane üretilcekmiş ve sadece alpine white, jet black, Valencia orange metallic renkleri olucakmış..
hepsi de manuel olucakmış..daha ortada bi çizim, bi foto falan bile yok..render'ları var sadece..yukardaki gibi..
daha çıkmadan ortalık karıştı ama.. :)

aynı zamanda BMW özel M serileri çıkarmayı da düşünüyomuş..
ne derece doğru bilinmiyo tabii..ama genelde doğru çıkıyo..

yukarida ki arac kiminse sahip olmak istedim bi anda :)

Bunun HB Coupe olani degilde sedan coupe versiyonunun M1'i muhtesem olur..valencia orange denen renk ise muhtesem...

motorunu çok merak ediyorum..
hangi motoru koyucaklar..35i 306hp'den fazla olucağı kesin gerçi..

bende HB olanlarını beğenmiyorum, coupe yada sedan bu kasaya çok yakışıyor. Gelecek makine ile efsane olacağı kesin.

turkiyede bir adet m1 war ancak coupe cabrio kasadan deil normal coupe den sahibinin soyledigine gore 300 hp siyah renkte eger sansli iseniz nişantasinda rastlıyabılırsınız... sesinden ve durusundan 100% gercek oldugunu anlayabılırsınız

yok artık bu ne yahu M1 diye konu açmışım zamanında..1M olması lazım onun.. :)

turkiyede bir adet m1 war ancak coupe cabrio kasadan deil normal coupe den sahibinin soyledigine gore 300 hp siyah renkte eger sansli iseniz nişantasinda rastlıyabılırsınız... sesinden ve durusundan 100% gercek oldugunu anlayabılırsınız

iyi de 1M 340hp.. :)

Geri
Üst Alt