Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw forum

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Her forum sitesinin bizimki kadar seviyeli olmadığı birkere daha kanıtlandı!!

Kız arkadaşım BMW si var diye forumuna üye oldu ve fake muamelesi gördü. Ve siteyi gördüğüm kadarıyla seviyesiz insan topluluğu, ve bi okadar da saygısızlar gece gececan sıktılar

kız arkadaşın için söylemiyorum ama zaten türkiyede genel olarak bmw kullanıcıları belli.. Nerde sonradan görme parayı bulan var hepsinin altında normaldir..

oldumu şimdi Hakan, tam parayı vurmak üzere ve aklımda 640ci varken söylenirmi şimdi bu aaaaaaaaaaaa çok ayıp wallaaaaaaaaa

kız arkadaşın için söylemiyorum ama zaten türkiyede genel olarak bmw kullanıcıları belli.. Nerde sonradan görme parayı bulan var hepsinin altında normaldir..

valla bu aklı başında bmw kullanıcılarına haksızlık olmuyomu?

sen 640 mı alıcan abı....hıhhhhhh...ben 6.45 aldım ayıptır solemesı......
bosuna SCW altında degılız yanı dımı ....farklıyız farkımız dostlugumuz :)

valla bu aklı başında bmw kullanıcılarına haksızlık olmuyomu?

belirtmek isterim kimseyi suçlamak kötülemek istemiyorum ama, her markanın bi kesim genelleşmiş müşteri portfoyu vardır, zaten genel olarak bmw için düşünülende budur halk arasında, yoksa her bmw alan tü kaka dediğim yok zaten.

Her forum sitesinin bizimki kadar seviyeli olmadığı birkere daha kanıtlandı!!

Kız arkadaşım BMW si var diye forumuna üye oldu ve fake muamelesi gördü. Ve siteyi gördüğüm kadarıyla seviyesiz insan topluluğu, ve bi okadar da saygısızlar gece gececan sıktılar

umutcum canını sıkıcak birşey yok.her toplulukta çürük elmelar oluyor maalesef ki.kendiniz üzmene değmez

scw kadar oturaklı bir kitleye sahip site sayısı bir elin parmağını geçmez bence.

bu arada bmw sahipleri için belli bir serisine bile bir ara çakal kasa lakabı bile takılmıştı. hakanın dediği gibi bmw sahiplerinin seviyesi bir nevi belli.

ayrıca yabancı sitelerdende takip ettiğim kadarı ile durum sadece burada böyle değil yurtdışındada bu yüzden audiye geçen bir kitle mevcut.

scw kadar oturaklı bir kitleye sahip site sayısı bir elin parmağını geçmez bence.

bu arada bmw sahipleri için belli bir serisine bile bir ara çakal kasa lakabı bile takılmıştı. hakanın dediği gibi bmw sahiplerinin seviyesi bir nevi belli.

ayrıca yabancı sitelerdende takip ettiğim kadarı ile durum sadece burada böyle değil yurtdışındada bu yüzden audiye geçen bir kitle mevcut.

söylemek istediğim aşağı yukarı buydu..

Geri
Üst Alt