Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw forum

hocam da 240'ı gördüm demişti..
ama ilginç bildiğim başka auto Laguna'nın vardı bi arkadaşımın babasında bi ara ama ilk otolardan biri miydi neydi saçma sapan 2L arabaya yazık ediyodu ve deli gibi yakıyodu.. :S

aslında bu şanzıman 5 ileri olsa belki çok daha az yakar. şu haliyle bile ben 12-13 litre karma yakıyorum. uzun yol yaparsam bu rakam 7.5 litrelere kadar iniyor. Anlayacağın 4ileriye göre başarılı bi şanzıman. araç 1.5 tondan daha agır, 1.8 motor, bu kadar yakması bence çok normal. belkide bu yüzden mercedes ısrar ediyordur bu şanzımanda.

aslında bu şanzıman 5 ileri olsa belki çok daha az yakar. şu haliyle bile ben 12-13 litre karma yakıyorum. uzun yol yaparsam bu rakam 7.5 litrelere kadar iniyor. Anlayacağın 4ileriye göre başarılı bi şanzıman. araç 1.5 tondan daha agır, 1.8 motor, bu kadar yakması bence çok normal. belkide bu yüzden mercedes ısrar ediyordur bu şanzımanda.

5 olması bence her açıdan daha iyi olurdu ama ısrar ediyolarsa bilmediğimiz bişileri var demek ki..en başta sağlamdır zaten belli..
yakın zamanlarda Merc' AMG'lere ağırlık vermiş durumda resmen..
belki onlardan sonra daha iyi bi 5 ileri üretirler artık..

:)

5 olması bence her açıdan daha iyi olurdu ama ısrar ediyolarsa bilmediğimiz bişileri var demek ki..en başta sağlamdır zaten belli..
yakın zamanlarda Merc' AMG'lere ağırlık vermiş durumda resmen..
belki onlardan sonra daha iyi bi 5 ileri üretirler artık..

:)

aynen dediğin gibi sl 55 amg gibi bi arabada bile 5 ileri şanzıman kullandıklarına göre adamların bi bildiği var heralde. yeni çıkan e coupe lerde motor değişik yeni teknoloji belki şanzımanı değişmiştir bakmak gerek.

Daha önceki kasa E ve CLK'larda 5 ileri tiptronik vardı. O kasada nasıl yok enteresan.

babamda 2007 e200 vardı 4 ileri triptronik.. enteresan olay ya...

Her forum sitesinin bizimki kadar seviyeli olmadığı birkere daha kanıtlandı!!

Kız arkadaşım BMW si var diye forumuna üye oldu ve fake muamelesi gördü. Ve siteyi gördüğüm kadarıyla seviyesiz insan topluluğu, ve bi okadar da saygısızlar gece gececan sıktılar

Canını sıkma Umutcum,Sizin kalitenizi bilen biliyor :) onun için sıkıntı yok.

Geri
Üst Alt