Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bmw forum

hakan bi genelleme yapmış destek tam yerinde olmuş tanıyorum arabayıda sahibinide benzetiyorummu dedim ama bursa dediğine göre tamamdır genellemeye sağlam destek olmuşşş

yazıkki o güzelim arabaları %60 oranından daha fazla diyebileceğim üzerine bile tükürmüyeceğimiz insanlar kullanıyo bu BMW ve mercedes için geçerli.... Bu çoğunluğu Türkiyede azaltmak mümkün değil çünkü bu ülkede para ya çok kolay kazanılıyor yada çok zor............ :(

Katılıyorum abi

o fotoğraftaki adamda bir gariplik var
araba kendisinin değil gibi sanki
ne bileyim insan kendi arabasıyla fotoğraf çektirirken bir rahat olur
kasmaz kendini bu kadar :D

belirtmek isterim kimseyi suçlamak kötülemek istemiyorum ama, her markanın bi kesim genelleşmiş müşteri portfoyu vardır, zaten genel olarak bmw için düşünülende budur halk arasında, yoksa her bmw alan tü kaka dediğim yok zaten.
Mercedes'e de krolar biner derler. Bunu benim buraya yazmam, sizin BMW konusunda yazdığınız yorumla aynı doğruluğa sahip.
İnsanların arkasından, fotoğraf üzerinden insanlarla dalga geçmek, başka toplulukları kötülemek SCW'ye yakışmıyor. Kimin hangi arabaya yakışacağına biz mi karar veriyoruz? Kimin ne kadar çalışıp, ne kadar ter döküp o arabalara bindiğini bilmeden, insanları zan altında bırakmak yakışmıyor. Bu yönde yorum yapan herkesi kınıyorum. Konunun kilitlenmesini, mümkünse silinmesini rica ediyorum.

Mercedes'e de krolar biner derler. Bunu benim buraya yazmam, sizin BMW konusunda yazdığınız yorumla aynı doğruluğa sahip.
İnsanların arkasından, fotoğraf üzerinden insanlarla dalga geçmek, başka toplulukları kötülemek SCW'ye yakışmıyor. Kimin hangi arabaya yakışacağına biz mi karar veriyoruz? Kimin ne kadar çalışıp, ne kadar ter döküp o arabalara bindiğini bilmeden, insanları zan altında bırakmak yakışmıyor. Bu yönde yorum yapan herkesi kınıyorum. Konunun kilitlenmesini, mümkünse silinmesini rica ediyorum.

Arkadaşlar bir yandan Ayberk'e de katılmak zorundayım. İnsanları kullandıkları arabalara, giydikleri giyselere, ten renklerine, inandıkları dine, vs. vs. kesinlikle yargılamamak lazım. Genellemek yanlış.

Mercedes Benz kullanmak kro yapmaz, BMW kullanmakta çakal yapmaz. VW kullanmakta adamı efendi yapmaz. Bunları yapan insanların kendileridir, insanın kendisine bağlıdır öyle veya böyle olmak yukarıdaki listedekilere değil

Alp kimse Merc'i olanlara direkt kro BMW sahiplerine de direkt çakal vs. demedi ki..
ortalamaya vurduğun zaman çıkan sonucu söylediler..ben de katılıyorum onlara..
3-4 sene önce E39'dan bi mor gömlekli eleman inmişti benzicide hala unutmadım adamı yahu..

Umut, her toplumun içinde muhakkak birkaç kendini bilmez insan var. BMW lüks bir araç olduğu gibi genelde yüksek kesim zenginlere hitap eden araçlardır. Bu nedenle çok rahat yetişenler çoooook, dünyaya tepeden bakanlarda çok, ondan böyle şeyleri çok fazla düşünmezler. Çoğu baba parasıyla alınan arabadır onlar o yüzden toz pembe onlara hayat düşünmezler çok fazla hiçbirşeyi doğaldır(!) asılmaları...

İçlerinde adam gibi adamlarda var muhakkak lafım herkeze değil tabiki...

M3'e kimse bişi diyemez rahat ol abi.. :D :D

Geri
Üst Alt