BMW Efficient Dynamics.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

BMW Efficient Dynamics..

akin

Kayıtlı Üye
herşey iyi hoşda,desenler ne anlama geliyo?

- 48 -

Kayıtlı Üye
çok haşin çizgileri var..motoru da o kadar haşin olabilecek mi ne de olsa elektrikli..ben bu elektrikli araçların ne kadar sürede şarj olabildiği ile ilgili hiç bir fikrim yok.:confused:.elektrik sarj istayonunda akünün dolması için..5-10 saat oyturmamız gerekiyor.:cool:.bunu bilemedim..
ilk elektrik sarj istasyonu kozyatağı carrefour da açılmış diye duydum.

YCO

Kayıtlı Üye
çok haşin çizgileri var..motoru da o kadar haşin olabilecek mi ne de olsa elektrikli..ben bu elektrikli araçların ne kadar sürede şarj olabildiği ile ilgili hiç bir fikrim yok.:confused:.elektrik sarj istayonunda akünün dolması için..5-10 saat oyturmamız gerekiyor.:cool:.bunu bilemedim..
ilk elektrik sarj istasyonu kozyatağı carrefour da açılmış diye duydum.
3 silindir turbo dizel motoruyla birlikte 328hp 0-100: 4.8sn..
şarj konusunda ise benim bildiğim bi normal şarj o da söylediğin gibi Varol abi 5-10 saat sürüyo bi de hızlı şarj var o da 2-3 saat sürüyodu yanlış hatırlamıyosam..

- 48 -

Kayıtlı Üye
1 dolu depo aki ile kaç km gidiyor..bu yiğit..düşün mesala ben aldım istanbuldan antepe yola çıktım..3 saat de elektrik dolumu beklesek ömrümüzden ömür gider..

YCO

Kayıtlı Üye
1 dolu depo aki ile kaç km gidiyor..bu yiğit..düşün mesala ben aldım istanbuldan antepe yola çıktım..3 saat de elektrik dolumu beklesek ömrümüzden ömür gider..
yanlış hatırlamıyosam tamamen elektrikle 100 ya da 130km olması lazım Varol abim..
3 gün sürer o yol.. :D :D