Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW E39 5.30d hakkında

bmw yi kimseye tavsiye etmem.150bi km yi gectimi sorunlar ortaya cikiyor motor bile olebilir mercedes c serisi ,audi A4,A6,seat exeo wv pasat tdi tavsiye edebilirim

konfor ,guc ,teknoloji olsun diyorsan audi ,seat ,wv derim

bmw yi kimseye tavsiye etmem.150bi km yi gectimi sorunlar ortaya cikiyor motor bile olebilir mercedes c serisi ,audi A4,A6,seat exeo wv pasat tdi tavsiye edebilirim
150bin çok iddalı bir rakam olmuş:) 330bin km de motoru hiç ellenmemiş periyodik bakımları dışında en ufak sorunu olmayan 3.16i yi eniştem yeni sattı ki diğer linktede 1.187.000 km yapmış kaza yapıp perte çıkmasa daha da gidebilecek 5.30d var:) 3.0 dizellerin pek kronik sorunu yok gibi gözüküyor. Ayrıca seat iyi güzel de bunların hiçbiriyle mukayese edebilecek aracı yok:)

harika bir araba kasasıda çok güzel az kilometreli temiz kullanılmış 525d-530d-535d ömürlük arabalardır. şiddetle tavsiye ederim. babam çok uzun zaman 5 serisi kullandığı için iyi biliyorum bu arabaları. 2003 makyalı kasa 520i lerde motorların yağ pompalarında bir sorun var bu çözülemeyen bir sorun. birde ateşleme buji ve kütükleri sorunlu. aşırı soğuklarda patlatabiliyor. ama dizelleri pek sorunlu değil. 2005 yeni kasa 530dlerde arka fren diskleri tuhaf bir cızırtı sesi yapıyor bu kasa arabalarda bu kronikmiş. onun haricinde en ufak bişey yok içiniz rahat keyifle binilecek yegane arabalardan biri.
Teşekkür ederim yorumun için netten de baya bi araştırdım pek kötü yorum yapan bulamadım:)

2000 modeller tek vanoslu sonrası ise çift vanoslu bunlar daha iyi kesinlikle 2001 ve sonrası alın derim. 5.20 haricinde 5.25 ve 5.30 tavsiyem olacaktır. Çok aradım bulamadım temiz araç yoksa alacaktım. Arkadaşımda siyah 5.25 var LPG'li güzel araç satıyor 35.000 TL civarında istiyordu 2002 model düşünürsen yardımcı olabilirim.

2000 modeller tek vanoslu sonrası ise çift vanoslu bunlar daha iyi kesinlikle 2001 ve sonrası alın derim. 5.20 haricinde 5.25 ve 5.30 tavsiyem olacaktır. Çok aradım bulamadım temiz araç yoksa alacaktım. Arkadaşımda siyah 5.25 var LPG'li güzel araç satıyor 35.000 TL civarında istiyordu 2002 model düşünürsen yardımcı olabilirim.
Abi sen benzinlileri söylüyorsun galiba biz dizel düşünüyoruz teşekkür ederim:)

amcam 1.187 bin yapmış ancak aracı sıfır almış ve hep o kullanmış..almanyadaki servise gitmiş..almanyadaki mazotu kullanmış..alman yollarında kullanmış...bakım parçalarını almanyadan almış..
sen ikinci el almak istiyorsun..
bizim yollarda kullanılmış-bizim servislere gitmiş(düşük üçretli elenmanlar).burdan mazot almış..belki bir gün güneye işi düşmüş kaçak mazot almıştır..
yedek parçası için eğer yetkili servise gitmediyse usta ne kullanmıştır...
bunları yazarken bmw yi kötülemek amaçlı yazmadım bmw lere bayılırım beklentin bu kadar olmasın..
ama 5 dizel güzel tercih şimdiden güle güle kullan

amcam 1.187 bin yapmış ancak aracı sıfır almış ve hep o kullanmış..almanyadaki servise gitmiş..almanyadaki mazotu kullanmış..alman yollarında kullanmış...bakım parçalarını almanyadan almış..
sen ikinci el almak istiyorsun..
bizim yollarda kullanılmış-bizim servislere gitmiş(düşük üçretli elenmanlar).burdan mazot almış..belki bir gün güneye işi düşmüş kaçak mazot almıştır..
yedek parçası için eğer yetkili servise gitmediyse usta ne kullanmıştır...
bunları yazarken bmw yi kötülemek amaçlı yazmadım bmw lere bayılırım beklentin bu kadar olmasın..
ama 5 dizel güzel tercih şimdiden güle güle kullan

Abi zaten ben alırım 1 milyon deviririm demiyorum ki yağına tuzuna bakılınca hor kullanılmayınca illallah ettirmemiş demek ki bizede temizini bulmak düşüyor varsın milyon devirmesin 300bin yapsın:) Bmw avukatı gibi oldum burda:D

Geri
Üst Alt