Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW E39 5.30d hakkında

_AS_

Kayıtlı Üye
Babam taktı kafaya alıcaz heralde :) daha önceden kullanmışlığım var çekişi gidişi falan mükemmelde aranızda kronik sorunlarını bilen çevresinde uzun süre kullanan tavsiye edip etmeyen var mı? Vergisini periyodik bakımlarını falan göze aldık zaten.

kullandım mükemmel ötesi bir araç beklenenden fazla hız ve konfor verir kronik bir durumunu görmedim duymadım bmw sonucda bakımını zamanında yapdığın sürece sorun yaratmaz. değecek bir araç bence alın

yanlış hatırlamıyorsam Almanya'da bir amca Wagonu ile 1milyon kilometre yapmıştı BMW yetkilileri ile şampanyalı fotoları felan vardı. Linki bulursam yollarım :)

bakımları düzgün yapılmışsa şu zamana kadar alacağınız arabanın hiç bişi olmaz.. :eek:key:

bakımları düzgün yapılmışsa şu zamana kadar alacağınız arabanın hiç bişi olmaz.. :eek:key:
Bende öyle tahmin ediyorum kullanmışlığım vardı 193hp 390nm tork olması lazım gaza yüklenince accayip bi uğultuyla burnunu kaldırıyordu resmen accayip keyifli bir araç ve yakıtıda 7 litre civarındaydı.:)

Bende öyle tahmin ediyorum kullanmışlığım vardı 193hp 390nm tork olması lazım gaza yüklenince accayip bi uğultuyla burnunu kaldırıyordu resmen accayip keyifli bir araç ve yakıtıda 7 litre civarındaydı.:)

E39 30d'lerin makyajsız olanları 181hp torku da 400nm'nin altında..
makyajlıların 190hp torku da 400nm'nin üstünde.. :)

E39 30d'lerin makyajsız olanları 181hp torku da 400nm'nin altında..
makyajlıların 190hp torku da 400nm'nin üstünde.. :)
2000 altı 184 diye geçiyor 390 da tork var şimdi baktm netten 2001den sonra 193 e çıkarmışlar yazılımla heralde ama tork ne kadar bilmiyorum hepsinden öte arabanın motor sesi çok hoşuma gitmişti çok değişik bir üfleme sesi çıkartıyor kickdown da:) Kaputu motor çalışırken açıp bakmıştım normalde ileri geri oynar dizel motorlar bunun motorunun üzerine bozuk para koyup gaz verilse bile oynamaz hiç nerdeyse

harika bir araba kasasıda çok güzel az kilometreli temiz kullanılmış 525d-530d-535d ömürlük arabalardır. şiddetle tavsiye ederim. babam çok uzun zaman 5 serisi kullandığı için iyi biliyorum bu arabaları. 2003 makyalı kasa 520i lerde motorların yağ pompalarında bir sorun var bu çözülemeyen bir sorun. birde ateşleme buji ve kütükleri sorunlu. aşırı soğuklarda patlatabiliyor. ama dizelleri pek sorunlu değil. 2005 yeni kasa 530dlerde arka fren diskleri tuhaf bir cızırtı sesi yapıyor bu kasa arabalarda bu kronikmiş. onun haricinde en ufak bişey yok içiniz rahat keyifle binilecek yegane arabalardan biri.

Geri
Üst Alt