Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW 3.20d F30 vs VW Golf 1.4 TSI 160hp ?

BMW 3.20d F30 vs VW Golf 1.4 TSI 160hp sonuç ne olur ?

• BMW 3.20d F30

Kullanılan: 46 74.2%
  • VW Golf 1.4 TSI 160hp

Kullanılan: 16 25.8%

• Kullanılan toplam oy
    62
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
s2k ile 320d mi 4. vitese kadar yürüyor :) Orada bir şaka olmalı :) Techturkey vari bir cümle ile özetleyelim bu durumu:) "S2k nın ya sorunu vardır,ya söförü iyi kullanamamıştır." :)

Ayrıca bu arabaları değerlendirirken 0-100 verilerine bakıp çok fazla dikkate almayın.Denenecek ortalama hızlar 70-100 arası zaten.Arkadan itişli arabanın önden çekişe göre kalkışta zaten avantajı var.Diğer bir yandan arkadan itişin tekerde güç kaybıda söz konusu.İki arabanın youtube dan 100-200 arası hızlanmalarına bakacak olursanız öyle dağlar kadar fark olmadığını görürsünüz.
bmw nin içinde oldugum için yaşadıgımı söledim.s2000in şoförü nasıldı bilemem.ama sizinde youtuba da izlediginiz videolarda michael schumacher le levis hamilton kapışmıyo :)sokaktaki normal insanlar pek inanmayın onlara da

Tamam murat haberleselim de bi cikalim edirneye :)

Hava filtresi ne var ? İtg +8 hp katiyor dediler ama 8hp icin 700 lira cok

bmw nin içinde oldugum için yaşadıgımı söledim.s2000in şoförü nasıldı bilemem.ama sizinde youtuba da izlediginiz videolarda michael schumacher le levis hamilton kapışmıyo :)sokaktaki normal insanlar pek inanmayın onlara da

Rolling de düzgün vites atmak esastır kullanmaktan kasıt da budur zaten.Schumacher'i rolling de vites atmak için örneklemek adama ayıp demektir onun hüneri pistte sokak yarışında değil :) Ayrıca sen içinde olduğun araba ile s2k nın teknik verilerini hiç mi yanyana koyup bakma zahmetine girmedin ? 2 litre 240hp cöp kutusundan hallice ağırlığa sahip bir araba ile 320d yi denedikten sonra bmw nin 4.vitese kadar dayanmasını bence sorgulamak lazım.S2k ya vtec altı basmıştır ya sorunu vardır ya sahibi hızlı vites atamıyordur.Kaldıki s2k nın gidişini youtube dan görüp de yazan biri değilim.

Bana uyar valla cumartesi uygunmusunuz :)

Daha bu c.tesi gittim geldim abi ben :D Ciğeri de çok güzeldi he :p Tekrar gidersem babam artık laf eder :) 1buçuk ayda 10k km yaptım :D

ITG'yi 600TL'ye aldım gayet memnunum abi ben. Tavsiye ederim. Diğer kitlere 300-500 bayılmaktansa. BMC CDA filan da aynı fiyat. Ben şaşma derim.

oo eline sağlık taze taze video hesabı ile 22 sn.Youtube da dsg olanını 21 sn gormustum.Bir video da şimdi ömerden gelmeli :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt