Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW 3.20d F30 vs VW Golf 1.4 TSI 160hp ?

BMW 3.20d F30 vs VW Golf 1.4 TSI 160hp sonuç ne olur ?

• BMW 3.20d F30

Kullanılan: 46 74.2%
  • VW Golf 1.4 TSI 160hp

Kullanılan: 16 25.8%

• Kullanılan toplam oy
    62
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
0-100 Arası Golf önde Götürebilir pilotajla ama 120 üstünde 3.20 hertürlü :eek:key:

Ortada bir iddia yok o yüzden denememiz zevk işi. Esneklikler hemen hemen aynı. Araç sahipleri zaten araçların nasıl gideceğini neler yapabileceğini az çok biliyor. Eski 3.20d'ler içinde sizin yorumunuz yapılıyordu ancak 1.4 160'lar arasında geçende vardı geçilende. Stock araçlarda ;)

Eski tiptronic şanzıman gücü ve aktarımla %30 kayboluyordu bu zf8 şanzımanda kayıp %15 civarında o yüzden inanılmaz bi fark var hem tüketim hemde hızlanmada

Iddia olmaması zaten en güzel yanı yani işin zevkin olmanız güzel şimdiden söyliyim sonucu 150den sonra f30 2 boy derken 4-5boya doğru ilerler

bıraz once gene bastım arabayla 200 e kadar sorunsuz ansızın caktırmadan ama sınsınce cıkıyor kerata :D gram guc kaybı yasamıor yada bı kasılma olmuor

ben kendi aracımla fr : 170 hp tdi scirocco 1.4 160 hp (çok fark olmadı ve çok uzun mesafe değildi) ve astra gtc 180 hp (fark açtım) yi geçebiliyorum, yani bmw çok daha rahat geçer.

Elma ile Armutu yarıştırıyorsunuz ama yine fikrimi söyleyeyim BMW rahat alır,Ömer olduğu için "rahat" kısmını kaldırıp alıra ceviriyorum:)

Ganyanları alalım..?Ömer'in oranı kaç?ona göre basıcam..puhaha:D

anket acalım barı :D abı valaha alırken demedıler bana rodaj var basma etme dıe :) bende dıbıne vurdum hatta 4 5 kere yanlamaya calıstım zamanla daha ıyı olucakk :)

Ilk 2000km sakin kullanman lazım
Zaten 200e ulaştığında devir 3000i civarındadır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt