Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW 1 Serisi Yenilendi

Bmw'nin her arabasını sevmeme rağmen birtek şu 1 serisine kanım ısınmıyor, belkide küçüklüğündendir ön tarafta hep birşey eksik hissi uyandırıyo bende :confused:

Çok çiikin olmuş :) Arkadan poloya benzettim önden ona bile benzetemedim :( Güzel birşey bekliyodum BMW'den.

Bu sefer Güldürmedi :)

valla birşey değişmemiş gibi sanki sadece makyaj yapılmış.... arka stopları polo ile aynı mı acaba:):).;)

1 kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye etmem eşşeğe altın semer giydirmişler eşşek yine eşşek

ön tarafa bmw x1 in panjuru ile farlarını yapıştırmışlar,arka tarafta da stoplar ve bagaj kapağı poloya benziyor. bmw anahtarı taşıyacam diyenlerin alabileceği bir araba ben olsam almam. bunu alacağıma 2003 525d veya 530dyi tercih ederim. maksat bmw anahtarı taşımak değilmi:)

Bu ne bee, Keşke değiştirmeseydi, Eskisi daha güzel bence.. Yazık etmişler arabaya

hiç beğenmedim bmw sever olarak sanki biraz çizgidışına çıkılmış zaten 1 serisihoş olmayan bir modelken alıntılarla dolu bir araç olmuş

Geri
Üst Alt