Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetoth arac kiti taktırmak istiyorum..

Lejyoner

Administrator
Son zamanlarda peşpeşe ofise telefon cezalarım gelince tepem attı,kulaklık kullanamıyorum ya kaybediyorum yada arabada ararken uğraşmayıp telefondan bakıyorum o yüzden araç içi bluetoth kit taktırmak istiyorum,özellikle önerebileceğiniz marka varmı.? Piyasada Ağırlıklı Parrot ve Jabra ile Cyclone markaları var,bu güneşliğe takılabilendenler hoş gibi duruyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...arac-kiti-mk-30-bleotooth-handsfree-kit/detay

Son zamanlarda peşpeşe ofise telefon cezalarım gelince tepem attı,kulaklık kullanamıyorum ya kaybediyorum yada arabada ararken uğraşmayıp telefondan bakıyorum o yüzden araç içi bluetoth kit taktırmak istiyorum,özellikle önerebileceğiniz marka varmı.? Piyasada Ağırlıklı Parrot ve Jabra ile Cyclone markaları var,bu güneşliğe takılabilendenler hoş gibi duruyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...arac-kiti-mk-30-bleotooth-handsfree-kit/detay

cumartesi bizim orda vardı görmedin sanırım abi sen

Doğru sizin ordakinin markası neydi.?hatta Ömer ile baktık.

Bu güneşliğe takılabilen Parrot markamıydı Alican.

Bu güneşliğe takılabilen Parrot markamıydı Alican.

yok cyclone du abi o

parrot ta 2 tane model var

biri aynı cyclone gibi montaj yapılmadan direk istedigin yere takıp aracın içinde kullanıyosun birde aracın müzik sistemine montaj edilen var.

Aracın Müzik sistemine montajı yapılanın fiyatı ne kadar.? Birde müzik sistemine montaj yapılınca bendeki tuşlar kullanılır mı acaba,gerci aracta denemek lazım..

Aracın Müzik sistemine montajı yapılanın fiyatı ne kadar.? Birde müzik sistemine montaj yapılınca bendeki tuşlar kullanılır mı acaba,gerci aracta denemek lazım..

montajsız basit kullanımlı olan cyclone marka kitin fiyatı 170 TL

montajsız parrot kitin fiyatı 250 TL

montajlı parrot kitin fiyatı 350 TL civarıydı

Geri
Üst Alt