Bluetoth arac kiti taktırmak istiyorum.. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Bluetoth arac kiti taktırmak istiyorum..

Lejyoner

Administrator
Son zamanlarda peşpeşe ofise telefon cezalarım gelince tepem attı,kulaklık kullanamıyorum ya kaybediyorum yada arabada ararken uğraşmayıp telefondan bakıyorum o yüzden araç içi bluetoth kit taktırmak istiyorum,özellikle önerebileceğiniz marka varmı.? Piyasada Ağırlıklı Parrot ve Jabra ile Cyclone markaları var,bu güneşliğe takılabilendenler hoş gibi duruyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...arac-kiti-mk-30-bleotooth-handsfree-kit/detay

alican

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda peşpeşe ofise telefon cezalarım gelince tepem attı,kulaklık kullanamıyorum ya kaybediyorum yada arabada ararken uğraşmayıp telefondan bakıyorum o yüzden araç içi bluetoth kit taktırmak istiyorum,özellikle önerebileceğiniz marka varmı.? Piyasada Ağırlıklı Parrot ve Jabra ile Cyclone markaları var,bu güneşliğe takılabilendenler hoş gibi duruyor..

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...arac-kiti-mk-30-bleotooth-handsfree-kit/detay
cumartesi bizim orda vardı görmedin sanırım abi sen

Lejyoner

Administrator
Doğru sizin ordakinin markası neydi.?hatta Ömer ile baktık.

Lejyoner

Administrator
Bu güneşliğe takılabilen Parrot markamıydı Alican.

alican

Kayıtlı Üye
Bu güneşliğe takılabilen Parrot markamıydı Alican.
yok cyclone du abi o

parrot ta 2 tane model var

biri aynı cyclone gibi montaj yapılmadan direk istedigin yere takıp aracın içinde kullanıyosun birde aracın müzik sistemine montaj edilen var.

Lejyoner

Administrator
Aracın Müzik sistemine montajı yapılanın fiyatı ne kadar.? Birde müzik sistemine montaj yapılınca bendeki tuşlar kullanılır mı acaba,gerci aracta denemek lazım..

alican

Kayıtlı Üye
Aracın Müzik sistemine montajı yapılanın fiyatı ne kadar.? Birde müzik sistemine montaj yapılınca bendeki tuşlar kullanılır mı acaba,gerci aracta denemek lazım..
montajsız basit kullanımlı olan cyclone marka kitin fiyatı 170 TL

montajsız parrot kitin fiyatı 250 TL

montajlı parrot kitin fiyatı 350 TL civarıydı