Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BLUETOOTH BAĞLANTI PROBLEMİ

murtu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
2012 1.6 tdı cr style dsg aracımda bluetooh bağlantısı yapamıyorum. Teyp ekranından ses aç yaptım. Ama tel ile arattığımda hiç bir şey çıkmıyor. yardımcı olabilir misiniz?

Bluetooth yok diye biliyorum bendede aynı araç var

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben oem teyp takınca Bluetooth çalışmıştı ama orjinal Teyp te çalışmıyor

ARAÇ HAKKINDAKİ BİLGİLERİ NEREDEN ÖĞRENEBİLİRİZ. GİZLİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR? BLUETOOTH VAR MIDIR? GİBİ

senin bindiğin araçta büyük olasılıkla bluetooth yok ekranda var gösterse bile temsili olarak gösteriyor yeni toledo yu inceleme fıratım olmuştu style 2014 içine bindim bluettoth ekranda gösteriodu fakat bir türlü bağlayamadım sonra farkettimki o pakette yokmuş sizinkide muhtemelen aynı şekil gine bi sorun varmı yokmu yetkili servise gösterin derim saygılar

Yolcu koltuğunun altında Bluetooth adaptörü var mi? Varsa akü üzerindeki sigortaları kontrol edin onun sigortası orada eksik veya patlamış olabilir. Adaptör yoksa zaten Bluetooth ta yoktur

Leonların sadece Copa Plus ve FR (Cupra da olabilir emin değilim) olarak sadece bu 2 paketinde dahili bluetooth kiti var diye biliyorum.

Geri
Üst Alt