Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bluetooth aparatı

mertturk

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba aralıkta aldığım altea xl style paket te direksiyonda kumandası olmasına rağmen bluetooth aparatı olmadığından kullanım dışı olduğunu öğrendim. servisde taktırmak istediğimde 1250 tl fiyat verdiler bana pahalı geldi.orjinal kumandasıyla kullanabileceğim bluetooth aparatı bulabilirmiyim?

bende Parrot MKi 9200 var eski aracımdan çıkardığım

direksiyon kontrolüyle birlikte 500e veririm fazladan bluetooth müzik, sesle kontrol, usb müzik arayan adını söyleme gibi özellikleri de var netten araştırabilirsiniz,

Parrot MKi9200 | Parrot bu sadece ürünün kendisi 300 TL civarı da direksiyon kontrol aparatının fiyatı var 0 alırsanız 1000 TL ye geliyor yaklaşık işte

Herkese merhaba aralıkta aldığım altea xl style paket te direksiyonda kumandası olmasına rağmen bluetooth aparatı olmadığından kullanım dışı olduğunu öğrendim. servisde taktırmak istediğimde 1250 tl fiyat verdiler bana pahalı geldi.orjinal kumandasıyla kullanabileceğim bluetooth aparatı bulabilirmiyim?

Servis nasıl bir fiyat çıkartmış öyle anlamadım :) Dilerseniz orijinal bluetooth ünitesinden temin edebilirim. Dot matrix ekranınız varsa rehber gözükmez. Ama direksiyondan gelen aramaları cevaplayıp arabada telefon üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.

Servis nasıl bir fiyat çıkartmış öyle anlamadım :) Dilerseniz orijinal bluetooth ünitesinden temin edebilirim. Dot matrix ekranınız varsa rehber gözükmez. Ama direksiyondan gelen aramaları cevaplayıp arabada telefon üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.

Çağrı maşallahın var....
Hızır acil gibisin....

İstanbul maslak ta movidek kenan var Atatürk sanayide yolu düşen bluetooth bakabilir

Geri
Üst Alt