Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blow off

oncelıkle blow off degıl o parca bow spacer olarak gecıyor orjınal DV nın ustune takılıyor,ıkıncısı ıse senın araban 1.2 tsı oldugu ıcın yuksek ıhtımalle takılamıyor cunku dv nın seklı farklıydı yanlısım yoksa 1.4 tsı ve 2.0 tfsı lardan

oncelıkle blow off degıl o parca bow spacer olarak gecıyor orjınal DV nın ustune takılıyor,ıkıncısı ıse senın araban 1.2 tsı oldugu ıcın yuksek ıhtımalle takılamıyor cunku dv nın seklı farklıydı yanlısım yoksa 1.4 tsı ve 2.0 tfsı lardan

satan eleman ne yazmışsa ona istinaden konuşuyorum ayrıca 1.2 olması neyi değiştirio ?

bunun çapı uymayabilir belki bilmiyorum denemek lazım ama turbo olan her araca takılır blow neyse eyw :)

turbo olan her araca bu takılmıyor ıste sorun orda :) kendı arabanın dv sının fotosunu cek ayrıntılı koy foruma yorumda bulunuruz takılıp takılmıcagı konusunda

en kısa zamanda çeker koyarım ama kime sorduysam takarsın dediler ben sadece uygun olanı arıyorum eyw sağol :)

Almanda fayda var hiç değilse tadını cıkartısın cuff cuff hesabi =) 100 tl deger bence o zevke sımdıden hayırlı olsun:eek:

bu bildigin blow off degil; o yuzden uymayabilir...
bu forge'un dv ye takilan spaceri.. farkli bir sey. o yuzden 1.4 tsi ile 1.2 tsi'in farkli olabilir.

kurtbil ile rıza nın dediği gibi bu blow off değil..
tabi ki blıow bulup takabilirsin aracınına uygun olanını ama 100 liraya değil 500-700 liraya

Geri
Üst Alt