Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blow off hakkinda bilgi sahibi arkadaslar

Micqrop

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba,
Aracim 1.4tsi 170hp motora sahip. Hic bilgi sahibi olmadigim bir konu hakkinda sizlerden bilgi bekliyorum. Aracima blow off taktirmak istiyorum. Amacim performans degil sadece ses i hosuma gidiyor.
Ankara da yasiyorum. Nereden,ne kadar a alabiliriz? Aracima faydasi zarar i olur mu ? Yakit durumunu etkiler mi ?
Araç MK5 golf GT 1.4TSİ 170ps
Yardimci olursaniz cok sevinirim.

öncelikle aracın hayırlı olsun.Blow off un herhangibir zararı yok insanlar sesi için tercih etsede aslında turboyu koruyan güzel bir ekipmandır , üst sınıf turbo araçlarda standart olarak vardır ama çıkışı atmosfere olmadığı için ses yapmaz..
HKS nin orjinalini 400$ dan aşağı alamazsın ,montajı kolay olmasına rağmen daha önce yapmış bir ustaya yaptırmanda fayda var.. Piyasada 150 lira dan başlayan fiyatlarla blow off bulunabilir..yakıtı da etkılemez

Varmi peki fiyati uygun olan kullanisli basimiza dert acmayacak markalar ?
Yanitiniz icin tskler

Arkadaşım en iyisi cnc de yapılan 3 delikli alüminyum olanlardan kullanman hem sağlıklı ses veriyor hemde turbo geri basıncını tam yansıtıyor ses o yüzden daha tatlı oluyor

Arkadaşım en iyisi cnc de yapılan 3 delikli alüminyum olanlardan kullanman hem sağlıklı ses veriyor hemde turbo geri basıncını tam yansıtıyor ses o yüzden daha tatlı oluyor
Bahsettiğiniz parçanın satılan bir linkini paylaşabilirmisiniz ? Yada kocaeli de satan biryer varsa oraya yonlendirseniz de olur kocaelinden de alabilirim

Geri
Üst Alt