Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

blow off gibi sesi yardım

merakla bekliyorum bu işi akşam kesin çözelim hazır para varken yapalım yoksa diğer aya :D
145 lira civarında parça..linkleri yukarıda verdim.temin etmek sizin işiniz..forge dump kalıtelidir.Dump Valve, turbo beslemeli otomobillerde turbo basıncını sürekli yüksek tutarak gaz tepkisini arttırmak için üretilmiş bir parçadır.faydası turboya ömrüne ömür katar...

145 lira civarında parça..linkleri yukarıda verdim.temin etmek sizin işiniz..forge dump kalıtelidir.Dump Valve, turbo beslemeli otomobillerde turbo basıncını sürekli yüksek tutarak gaz tepkisini arttırmak için üretilmiş bir parçadır.faydası turboya ömrüne ömür katar...

üstat günaydın, ürünün siparişini veririm vermesine de bunu bizim burada ustalar bilmez şimdi nasıl yapıcaz bu işi sıkıntı çıkmasın

Geri
Üst Alt