Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blonde Babe 1P (3. Leonum - 2.0 TFSI 200 HP)

Güle güle kullanın. :)
18" janta geçiş hoş olabilir bu arada;)

Teşekkür ederim. Şu an janttan çok arabanın lastik ihtiyacı var. Üzerinde fabrika çıkışı lastikler mevcut. 18" jant düşünüyorum ama biraz zaman geçsin bakacağız. Tavsiyen için tşk ederim.

image-2859.jpg

Fotoğraftaki jantlar çok hoşmuş... Yeni Cupra R jantları mı bunlar?
18" e geçiş yapacaksanız bence mevcut lastiklerle bir süre daha idare edin, sonra 18" jant ve lastik alıp iki kere masraf etmemiş olursunuz.

orjinal fr jantları çok güzel abi hiç satma satacaksanda haberim olsn :D

Fotoğraftaki jantlar çok hoşmuş... Yeni Cupra R jantları mı bunlar?
18" e geçiş yapacaksanız bence mevcut lastiklerle bir süre daha idare edin, sonra 18" jant ve lastik alıp iki kere masraf etmemiş olursunuz.

Resimdeki araç Seat'ın fabrika çıkışlı Aerodinamik kitli çıkardığı tek araçtır. Seat Leon Linea R olarak geçiyor. Ben en çok aşağıdaki jantları beğeniyorum. Proto jantı... :)

seat_leon_prototype_2005_02_b.jpg

orjinal fr jantları çok güzel abi hiç satma satacaksanda haberim olsn :D

Şu an için jant konusunda bir şey yapmayı düşünmüyorum. Malum yukarıdan para yağmıyor. :) Ama LED operasyonlarını bugün itibariyle başlatacağım. Plaka lambası ve park lambalarını Ledli yapacağım. :)

Size sorduktan sonra biraz bakındım, Linea R jantıymış 18" olanı jant modeli "Potenza" diye geçiyor aynı jantın 19" olanı Cupra R ile geliyor .
Bu prototype teki jantlar cidden çok güzeldi keşke piyasaya çıksaydı bunlar, yanlız bunlar da 19" gibi duruyor.

Abim güle güle kullan kazasız belasız hayırlı uğurlu olsun

Geri
Üst Alt