Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BlackBerry

Umut Girit

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Kız arkadaşıma 9700 almıştım kendime de 9800 torch aldım acaba bu cihazlarla ilgili bilgisi olan bana yardım edebilir mi??

BlackBerry Messenger i kullanmak istiyoruz. Birbirimizi tanımladık ama 2 taraftan da onaylayamadık, Askıda (izin bekliyor) diyor bir türlü karşılıklı onaylayamadıkk :(

Arkadaşlar Kız arkadaşıma 9700 almıştım kendime de 9800 torch aldım acaba bu cihazlarla ilgili bilgisi olan bana yardım edebilir mi??

BlackBerry Messenger i kullanmak istiyoruz. Birbirimizi tanımladık ama 2 taraftan da onaylayamadık, Askıda (izin bekliyor) diyor bir türlü karşılıklı onaylayamadıkk :(

bb bis aboneliğiniz var mı? yoksa çalışmaz..varsa..neti açmanız lazım..birde bb ye pinleri ile mail tanıtımı yapmanız lazım

pfff :( ondan demekki okadarda heveslenmiştik o garip siyah şeylerle tanımladığımızda

hemen telefon açım bis servisini açtır okadar:) 40.00tl sanırım

evt barkod tanıtımı keyifli..dün kardeşimde aynı sorun verdı ona da dedim aboneliği açtır..vermem ben 40 lira dedi..turkcell de aylık 40 tl olması lazım 4gb net fiyatı

farketmez kardeşim onlar hertürlü geçirir kontorlü kontörsüz puhaha

Valla çok fonksiyonu var bide bu Torch çok tatlı yawww

Geri
Üst Alt