Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BlackBerry

ben 9700 kullanıyodum torch'a geçtim. Bayağı memnunum tavsiye ederim:) bb messenger da her işe yarıyor. Dilediğim zaman mısır'la dilediğim zaman Los Angeles'la ucretsiz mesajlaşıyorum.

blackberry kullanan biri bir daha baska bir telefon kullanmaz :) ama bis aboneligi olmadan hesap makinasindan bile berbattir bis gerekli agaaa

Bende bugün Bold 9700'e Torch'un işletim sistemini yükledim bi kez daha sevdim telefonu :D

Bissiz BB asfaltsız yolda Lambo gibidir :)

Buarada işletim sistemini baya merak ettim, şu youtuba girmeyi deniyim bir şekilde :)

Kesinlikle tavsiye ederim. Official sürümünün 1 sene sonra geliceğini söylüyolar ama ben o kadar beklemeden yükledim.
Başlıca şu farklar var.
Arayüz değişik, kamera menüsünde çekim modları seçeneği var, youtube için kendi programı var, web browsing son derece hızlı ve tab browsing, iphonelardaki gibi zoom in out seçeneği var, ana ekranda hızlı arama bölümü var, vs. vs.
Ve en önemlisi eskisine göre çok daha hızlı.

Kesinlikle tavsiye ederim. Official sürümünün 1 sene sonra geliceğini söylüyolar ama ben o kadar beklemeden yükledim.
Başlıca şu farklar var.
Arayüz değişik, kamera menüsünde çekim modları seçeneği var, youtube için kendi programı var, web browsing son derece hızlı ve tab browsing, iphonelardaki gibi zoom in out seçeneği var, ana ekranda hızlı arama bölümü var, vs. vs.
Ve en önemlisi eskisine göre çok daha hızlı.

ayberk ben sana cihazı gönderiyim kurup gönder bana ozaman ya :D

Evet 9800 ün arayüzü çok güzel yani 9700 e göre daha güzel edanınkinden biliyorum :D
Birde bu cihaza kap aldım kabına giriyo çıkmıyo yaww :D
bu arada youtube ada girebiliyo cihaz :D

Geri
Üst Alt