Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

blackberry kullanan arkadaşlar bir yardım rica edicem.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar dün bir tane 9700 bold2 aldım fakat yeni fark ettiğim bir durum cihaz kendi kendine şebekeyi kesiyor ama ekranda halen daha türkcell yazıyor şebeke ledi yanıp sönüyor aramada yapıyorum ama arama gelmiyor. pilini çıkarıp takıyorum düzeliyor. bu blackberrylerde hastalık herhalde benim 9000 bold da vardı. acaba hattımlamı alakalı bir durum yoksa blackberrylerdenmi kaynaklanıyor. kardeşime 9800torch aldım onun hiç bir sorunu yok.

Bende blackberry kullanıyorum hiç bahsettiğin şekilde sorun yaşamadım

Ben de bir seneden fazladir BB kullaniyorum ama ilk defa duyuyorum boyle bir sorunu. Telefonda son surum yukludur diye dusunuyorum, yazilimsal bir sey olma ihtimali zayif gibi, surumunu kontrol et son surum degilse guncelleme yapmayi deneyebilirsin, belki cozer konuyu.

ben de hiç öyle bir problem yaşamadım, ayrıca BB kullanacaksan torchtan şaşma derim

yazılım guncellemesini yapabilirsin.turkcell aana sayfaya gir.bireysel-yardım-servis yazılımlarına gir orda cihaz modeline gore en son yazılım var.onu indir.app loader diye bir uygulama sayesinde ileri ileri diyerek yazılımı guncellersin.ama işlemleri yapmadan once yedek al cunku icerisindeki bilgileri silicektir gerci işlemi yaparken sana sorucaktır yedek alıyım mi diye.Sorunu cozme ihtimali var.bide sorun oldugunda baglantıları yonet kısmından şebekenin yanındaki tick i bi kaldır tekrar işaretle bakalım sorunu cozucekmi yazılım yuklemeden once.Turkcell blackberry cagrısı alıyoruz bu kadar da foruma katkımız olsun :)

arti bide guvenlik kısmını işaretlemiş olabilirsin ordaki seceneklere gore cihaz bilinmeyen numaralar(rehberde kayıtlı olmayan numaralar) engelliyor.Bide ordan bak istersen o şekilde olabilirmi diye.

dedıgınız durum benım eskı curve(8320) ım da oluyodu telefoncuya sordugumda telefonla alakalı bır sorun demişti.Ama şimdi 9700 var öyle bı durum söz konusu değil.

ben de 9780 kullanıyorum.öyle bi problem yaşamadım hiç

bendede sorun yok. eşiminkindede bir sorun yaşamadık

Buna benzer bir sorunda çözüm şuydu, bağlantı seçeneklerinden (bold2de neyin altında tam bilmiyorum), 3g den bağlantıyı edge e alın. Düzelebilir.

Geri
Üst Alt