Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blackberry için Navigasyon???

erhan bana program onersene bende bıs mevcut ıstedıgım tarz app bulamıyorum blackberry'de

bende navi ile ilgili program yok ama, berrypopup ve buzzme diye 2 program kullanıyorum fena değiller.

berrypopup gelen mail ve smsleri falan sen açmadan ekrana ön izleme şekilinde çıkarıyor
buzzme de telefonun led rengini, tireşim ve uyarı ayarlarını değiştirmeni sağlıyor

çok ahım şahım programlar değil yani :D

yahu değiştirin iphone ile hayatınız kolaylaşsın ama bu sayede faturalar da şişsin iyice :p

yahu değiştirin iphone ile hayatınız kolaylaşsın ama bu sayede faturalar da şişsin iyice :p

4. iphone dan sonra tiksinti geldi abi, bi yerden sonra çok sıkıyor iphone
özellikle dokunmatik olayı da sinir hastası etti, özellikle direksiyondayken birşey yazmaya çalışınca :)

berrypopup gelen mail ve smsleri falan sen açmadan ekrana ön izleme şekilinde çıkarıyor

bu özellik bende standart :D

Valla ömerim ben androite geçicem diye aylardır yüzüne bakmıyorum telefonun. 2.mesajımda bir link kopyaladım var o forumda baya program var. Torrentten app pack falanda indirebilirsin artık içinden ne çıkarsa şansına :)

BB' den sonra HTC hayal kırıklığı olur diyorlar, HTC kullanmadım etmedim sadece duyduklarım bunlar :)

BB' den sonra HTC hayal kırıklığı olur diyorlar, HTC kullanmadım etmedim sadece duyduklarım bunlar :)

Kim diyor :D Valla HTC'nin kullanmadığım modeli yoktur 2008 yılına kadar yani wm versiyonlarının çoğunu kullandım ama android bir başka o yüzden PDA'ler ikiye ayrılıyor. Android ve diğerleri :D

ömerim torrent niye kullanmıyorsun :D O zaman forumlardan bakıcaksın. mesela,

http://crackberry.com/

Geri
Üst Alt