Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BlackBerry Bold 9900

alicanbasarir

Kayıtlı Üye
BlackBerry bold 9900 almayı düşünüyorum . Kullanan varmı ? Varsa her hangi bir sıkıntı yaşadımı ? memnun mu ? vs. gibi konularda bana yardımıcı olursanız sevinirim . Bir de tanıdık telefoncusu olan varmı ? ben en ucuz 1570 lira fiyat aldım 12 taksitli..

Şimdiden teşekkürler..Saygılar..

ozgur bılıyorsun bızım ıste bbm moda :D
alıcan bıze ayak uydurucak

ben kullanıyorum ve aldığıma pişman olduğum bir telefon :) iphone4 ve blackberry 9900 kullanıyorum. İlk günler her gün donuyordu , habire pili çıkar tak yapıyordum. Pil Ömrü sorunlu zaten , hatta ve hatta 9930 çıktı sadece yazılım farkı var vede 9900 Çok hatalı olduğu için 9930'da bu hatalar giderildi diye duydum. Kız arkadaşım aldı 3 hafta kullandı bozuldu garantiye gönderdi geldi bidaha gönderdi garantiye sonrada sattı :)

Ama beyaz aldıysan bunlara değer :D :D :D

3-4 Ay oldu alalı ilk 1 ay her gün donuyordu ama şuanda donmuyor telefon gayet sağlıklı.

Eğer iPhone veya Samsung Galaxy tarzı Multimedya özellkleri ön planda olan bir cihazdan vazgeçip alacaksan, pişman olabilirsin.

BBM, Facebook, Twitter gibi internetle ilişkili tüm özelliklerini kullanabilmek için BIS paketine de ihtiyacın olduğunu unutma, eskiye nazaran ucuzladı şimdilerde, 1 GB 16 TL filan olması lazım.

Onun haricinde özellik olarak güzel telefondur, kendime ve eşime Ekim'de almıştım, herhangi bir sorun yaşamadık, biraz BB'den sıkıldığım biraz da merak ettiğim için Galaxy Note aldım, 9900 şimdilik evde yatıyor.

Eğer iPhone veya Samsung Galaxy tarzı Multimedya özellkleri ön planda olan bir cihazdan vazgeçip alacaksan, pişman olabilirsin.

BBM, Facebook, Twitter gibi internetle ilişkili tüm özelliklerini kullanabilmek için BIS paketine de ihtiyacın olduğunu unutma, eskiye nazaran ucuzladı şimdilerde, 1 GB 16 TL filan olması lazım.

Onun haricinde özellik olarak güzel telefondur, kendime ve eşime Ekim'de almıştım, herhangi bir sorun yaşamadık, biraz BB'den sıkıldığım biraz da merak ettiğim için Galaxy Note aldım, 9900 şimdilik evde yatıyor.

Paketler baya ucuz sınırsız paket 16tl , hatta telefonu bilgisayara bağlayıp modem olarak kullanarakta bu sınırsız paketten yararlanabılıyorsun :) vede çok hızlı

sorunlu makina alma derim bazen elin ayagin dolu oluyor omuzuna dayayip konusman gerekirse ses uzaktan gidiyor ben sirf bu yuzden sattim

Geri
Üst Alt