Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Blackberry 9800 Torch

E_G_E

Kayıtlı Üye
Arkadaslar Blackberry Torch almayı dusunuyorum ama acıkcası cok bir fikrim yok kullananlar varsa eger iyi ve kötü yonlerını soylerlerse cok sevınırım simdiden tesekkurler :)

9780 daha hos gelıyor bana iphone dısıdakı dokunmatıklerı pek sevmıyorum

ben kullaniyorum cok memnunum zaten blackberry de baska telefon kullanamiyorsun bir kere alisinca bbm vazgecilmez bnm icin bence turunun tek orengi bir cihaz ister dokunmatik kullan istersen hic dokunmadan tuslari ile kullan merak ettigini sor soyliyim ege

ben kullaniyorum cok memnunum zaten blackberry de baska telefon kullanamiyorsun bir kere alisinca bbm vazgecilmez bnm icin bence turunun tek orengi bir cihaz ister dokunmatik kullan istersen hic dokunmadan tuslari ile kullan merak ettigini sor soyliyim ege

herhangi bir teknik hatası var mı ayrıca tema oyun vs. bu tarz seyler indirilebiliyor mu??

9780 daha hos gelıyor bana iphone dısıdakı dokunmatıklerı pek sevmıyorum

ya zaten ı phone kullanıcısıyım bende onu satıp alıcam cok sıkıldım cunku aynı telefonu kullanmaktan suan da htc desire hd kullanıyorum blackberry de diger hattım için kullanıcam o yuzden ıstıyorum

ben de 5 aydır Torch kullanıcısıyım. Muazzam bir telefon kesinlikle. Şuana kadar maşallahı var tek bir sorun yaşamadım.

herhangi bir teknik hatası var mı ayrıca tema oyun vs. bu tarz seyler indirilebiliyor mu??

bununda app world u war oradan istedigin herseyi indirebiliorsun ya da satin alabiliorsun ama iphone gibi oyun bekleme :) oyun telefonu degil ama internet icin vazgecilmez bazen evde net kesilior bis uzerinden pc me bagliyorum online oyun oynuyorum sen dusun ne kadar stabil bir iternet cihazi oldugunu :) teknik bir sorunu yok

bununda app world u war oradan istedigin herseyi indirebiliorsun ya da satin alabiliorsun ama iphone gibi oyun bekleme :) oyun telefonu degil ama internet icin vazgecilmez bazen evde net kesilior bis uzerinden pc me bagliyorum online oyun oynuyorum sen dusun ne kadar stabil bir iternet cihazi oldugunu :) teknik bir sorunu yok

Cenk abi sagol yorumların için cuma günü alıyorum o zaman :)

beyaz alma ama kesinlikle :)

+1 kesinlikle bende onermiyorum beyaz arka kapagi parlak plastik siyahinkini eline alinca kadifemsi yumusak plastik daha kaliteli bir his veriyor beyazda arka kapak bildigin plastik :) ve zaten telefonun adina ters bir renk leonda beyaza varim ama blackberry siyah olcak arkadas :) :) :)

Geri
Üst Alt