Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

black tiger yeni kareler

kim nereye gitti selçuk :D
hiç ayılmıyorki hep aynı kare :D

İsim vererek rencide etmek istemiorum tabi ama Burdan Yaşça benden büyük iki kişiye seslenmek istiorum..
Aşk olsun size bundan sonra tüm yorumlarım dümdüz ve duygusuz olacak buda böyle biline.. :D

İsim vererek rencide etmek istemiorum tabi ama Burdan Yaşça benden büyük iki kişiye seslenmek istiorum..
Aşk olsun size bundan sonra tüm yorumlarım dümdüz ve duygusuz olacak buda böyle biline.. :D
isim vermeden bende konusacağım duygusuz derken aşk olsunla başlayan çöllü :p seni sevmeyen ölsün :)
erkan araban çok güzel maşşallah
selçuk konuyu dağıtmadan lütfen

isim vermeden bende konusacağım duygusuz derken aşk olsunla başlayan çöllü :p seni sevmeyen ölsün :)

Bak böle yazıp gaza getiriosunuz abi beni sonra ortaya döktüğüm engin argo kültürüme eleştiriler gelior olmuor ama :D

Hakikaten Maaşallah arabaya, Kazasız belasız bin erkan abi..

yaw selçuk alınma sen biz seni bu halinle seviyoruz :D

eyvallah yalçın ama üzüyosun selçuk kardeşimi olmuyo ama :D
Bak böle yazıp gaza getiriosunuz abi beni sonra ortaya döktüğüm engin argo kültürüme eleştiriler gelior olmuor ama :D

Hakikaten Maaşallah arabaya, Kazasız belasız bin erkan abi..
eyvallah kardeşim cümlemizi kazadan beldan korusun rabbim...

maşallah çiziksiz kullan erkan plakalıklar daki ışıkların teki yanmıyor mu resimden dolayı öyle yoksa nazarlıkmı :)

maşallah çiziksiz kullan erkan plakalıklar daki ışıkların teki yanmıyor mu resimden dolayı öyle yoksa nazarlıkmı :)
helal olsun yekta abi ne göz varmış sende bende şimdi farkettim hemen kontrol edıyorum:eek:

Geri
Üst Alt