Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bkr cupra vs demon 335, vs tm cupra

• Konbuyu başlatan BKR cupRA
  • Başlangıç tarihi
TM Cupra neden 95 oktan almış ki. O arabanın ayarının 97'ye göre olması lazım. Ki sahibinin gidip 95 alacağını sanmam, o kadar para harcadıktan sonra.

Inanın arabası suan olması gerektıgı gıbı gıtmıyor Wg ıle ılgılı sıkıntısı vardı basıncta duzensız bır hal var :) Bkr resıt abınınkı onunkı de k04 un en dolusundan kı TM ye gore sorunsuz oldugu ıcın gauet basarılı bmw konusunda.Tm de sorun halledıldıkten sonra yenıden vıdeoları cıkar ortaya.Bu arada 3.35 tr nın en dolusu belkıde stock ınternal ve turbolarıyla ve pompa benzını ıle yurutumuyor arabasını :)
sıteden stock ınternal ıle dolu cupralardan zafer abının arabası da var

zafer abi'yi pistlerde, pardon yollarda görmek zor... :(

olaya farklı bir açıdan bakıyorum ve soruyorum, o akşam kaç litre yakıt tüketilmiştir acaba?

o gece gordugun arabalarla aynı gıden a3 1.8 t ıle arkadasım ceyrek depo harcadı,tfsı da ceyregı mutlak gecmıstır

TM Cupra neden 95 oktan almış ki. O arabanın ayarının 97'ye göre olması lazım. Ki sahibinin gidip 95 alacağını sanmam, o kadar para harcadıktan sonra.

97 oktan benzını ölçturduk hatta butun benzınlerı 94-94.5 aras ıcıkıyo oktanı:) o bakımdan yazdım, yarış yakıtı 114oktan veya 116 oktan karşı 95oktan gıbısınden,

araçlara maşallah zafer abinin cupra iyi yürüyorda o da denemelere çıkmıyor :)

Geri
Üst Alt